Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyám baja? A...

Mi lehet a kutyám baja? A tünetek milyen betegségre utalnak?

Figyelt kérdés

Van egy kutyám de a mamámnál él, mert én nem kertes házban lakok. A mamám egy éve halt meg. A kutyámat rendszeresen etetik minden nap 2-szer három-szor. Most beteg lehet mert teljesen le van fogyva úgy hogy ki látszanak a bordái, a farcsontja. A szeme reggelre mindig begennyesedik, a lábán meg a köröm meg vannak nőve nagyon.

Fáj nekem hogy így látom, nagyon öreg kutya már v 15 éves. Egy állatorvos biztos megfogja nézni a jővőhéten, de félek h szegénykét el kell majd altatni.


2011. okt. 30. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek az öregség tipikus tünetei. Azt jelzik, hogy nem sok van már hátra szegénynek. Az izmok elsorvadnak, az emésztőrendszer nem működik megfelelően (senior tápot kellene kapnia), a mozgás nehézkes (azért nagyok a körmei, mert nem mozog eleget, nem kopnak). Sajnálom a kutyusod!
2011. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt írom, de én meg azt sajnálom, hogy az utolsó éveit egyedül kell töltenie:(

Jobb lesz neki, ha elaltatják. Lehet, hogy fájdalmai is vannak.

2011. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!