Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idősen érdemes tanítani...

Gabi86 kérdése:

Mennyi idősen érdemes tanítani a kölyköket? És mi az a korhatár amikor már nem?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérni,hogy küldjetek olyan linkeket(vagy videókat)amiből meg tudom tanítani az össze fontos "trükkre" a kutyáimat(Pl ül,fekszik,áll std).Keverék kutyákról van szó.Őket mennyire nehéz tanítani?(mondjuk szerintem ugyan olyan mint a fajta tisztákat,de érdekel a véleményetek és az igazság.)Előre is köszi.

2012. jan. 7. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minél korábban kezded a tanitását annál jobb, kölyökkorban nagyon gyorsan tanulnak a kutyuk, jutifalattal a legegyszerűbb, én azzal tanítottam.
2012. jan. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A kutya egész életében tanul, ezért egész életében tanítani kell. Aki tudja, hogyan tanítsa őket, annak könnyű lesz, aki nem, annak meg nehéz. Ráadásul a keverékek is lehetnek sokfélék, ők nem egy fajta, hogy legyenek ilyen általános tulajdonságaik :) Majd kiderül, mikre képesek.

Neked viszont legfőképp az olvasást javaslom, mert videók alapján nem lehet kutyát nevelni. Tanítani igen, de az a könnyebbik része a kutyatartásnak :) Rákeresel youtube-on, hogy "dog training", és mindent megtalálsz az ültetésről, fektetésről és minden másról, de a lényegért olvasni kell, Cesar Millant és/vagy meg ezt: [link]

Meg persze minden elérhetőt, de én ezeket ismerem és tartom megbízhatónak :)

2012. jan. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!