Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek vemhes?

Szerintetek vemhes?

Figyelt kérdés
Tegnap a családommal elmentem a városba reggel, és amikor délután hazajöttünk, láttam hogy a kan kuyám a szukakutyám udvarára átszökött. Tudtam hogy aznap nem tüzelt, így nemis féltem. De tegnap este a megláttam hogy tüzel. Talán nem vettem észre amikor vérzett neki, mert tegnap a nadrágomon volt egy picike csepp vér, de aztán már nem is vérzett neki. Attól félek, hogy a tüzelés második szakaszába lépett tegnap. És amint már írtam, a kan kutyám ott volt, de nem voltak összeakadva. Félek hogy vemhes. Szerintetek??
2012. jan. 8. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd az állatorvost tud-e valamit segíteni
2012. jan. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül szökött át a kan kutya! érezte azt amit te még nem láttál. Egyébként amúgy is át szokott szökni? mert ha nem akkor sanszos, hogy volt akció..
2012. jan. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Majd megmondom anyának h vigyük el. De a mamám csukta be rosszul a kaput, és anyukám is mérges, h akár vemhes is lehet. Esetleg vmi más ötlet??
2012. jan. 8. 13:49
 4/7 A kérdező kommentje:
De sokszor átszökik mert magától kinyitja a kaput, és nekünk gumipókkal kell odarögzíteni a kaput és már akk nem tudja kinyitni. Azért szökik át h a szomszéd kutyájával verekedjen (a kan).
2012. jan. 8. 13:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha előző nap nem tüzelt, akkor másnap nem léphetett a tüzelés második szakaszába..

Akkor lehet esetleg gond, ha nem vetted észre, hogy már több, mint egy hete tüzel a kutya..

A kan nyilván a tüzelés miatt szökött át, de az egyáltalán nem biztos, hogy máris tüzelt, a legtöbb kan előre kiszagolja, ha a szuka tüzelni fog és megy is udvarolni..


Állatdoki ultrahanggal ha jól tudom, leghamarabb az 5-ik héten láthatja a kiskutyákat. Ivartalaníttatni lehetne, ha nem tenyészkutyák.

2012. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A szuka kutya az első megjelenő vérzéstől számítva kb. 3 hét után "engedi" magához a kant. A kan kutyák a tüzelést az első naptól kezdve (vér szagát is) érzik, ezért szökhetett át a kan kutyus a szuka kutyushoz. Ha csak néhány napja tüzelt a szuka kutyád, nem valószínű, hogy engedett a kan kutya csábításának, és vemhes lenne.

De a doki tud adni olyan hormonszurit az párzást követő pár napon belül, amivel nem fogannak meg a kiskutyák (ilyenkor azt hiszem előről kezdődik a tüzelés).

2012. jan. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Voltunk a dokinál és azt mondta hogy nincs semmi baj, tehát nem lesznek kiskutyái.
2012. jan. 9. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!