Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki szaporítótól vette a...

Aki szaporítótól vette a yorkiját, egészséges?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Bocs, hogy válaszolok, nem yorkim van, de szaporítós(kaptam, akkor már nem fogom elküldeni). Lassan kettő full extrás kutyát vehettem volna egy neves kennelből, abból a pénzből amit a kezelésére (orvos, gyógyszerek, spéci kaja) költöttem.
2012. jan. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
NEm baj hogy válaszoltál! De sajnállak hogy annyi pénzt kellett költened! :/
2012. jan. 8. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Az enyém menhelyről van de utóbb kiderült törzskönyves, ennek ellenére légcsőszűkülete van.


De több olyat is ismerek aki szaporítótól van:

- egészséges de akkora mint egy spániel

- egészséges de kiderült szálkás tacsi

- "mini" yorki, a gyerek egyszer ölelte meg, olyan törékeny a csontozata hogy eltört a nyaka és bár életben maradt de a feje balra lóg és oldalazva megy.

- patellás, már háromszor műtötték.

2012. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem szaporítótól vettem, neked sem javaslom, volt már nálam ideiglenesbe, és azon kívül h se egészségileg se jellemileg nem felelt meg az elvártnak olyan kis csúnya volt h mindenki megnézte az utcán...
2012. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

én szerencsés voltam a yorkimmal akit szaporítótól vettem.

elmentünk hozzá 4 yorki volt nála kiválasztottam amelyik tetszik, vittük is haza de az úton észrevettem, hogy sérve van ezért visszafordultunk és kicseréltem a kuytust másikra.nagy mázlim volt.

de szerencsére teljesen egészséges a kutyusom most semmi baja nincs, de képzeld ha nem veszem észre hogy a másiknak sérve van...mi lett volna akkor??

szal necces az ügy..ki lehet fogni jókat de 90%-ban valami bajuk mindig van a szaporítós kutyáknak..sajnos..

2012. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen egészséges. Sosem volt vele baj.
2012. febr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!