Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek lehet olyat, hogy...

Sophie12 kérdése:

Szerintetek lehet olyat, hogy postással körbeküldeni? Kutyás

Figyelt kérdés
... szólni a polgármesternek, vagy valakinek a hivatalból, hogy nyomtassanak ki egy CSOMÓ papírt, amin rajta vannak a kutyáim, meg az inf. róluk, és hogy azokat a postással küldjék körbe mindenkinek? (hátha valakinél ott vannak, vagy valaki látta őket. term. fizetnénk is érte.)
2012. jan. 8. 22:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Igen, megcsinálja a posta a kihordást, de a szorolapokat neked kell megcsinálnod (egyet nyomtatsz, lefénymásolod, szétvágod).

Bemész megrendeled, általában 1-2 ft-ot szoktak érte darabonként kérni.

2012. jan. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Utolsó: Tehát akkor ha én viszem a papírokat, amiket szét kell osztani, akkor kiviszik ingyen? És hol kell szólni, mikor viszik ki?


Többieknek: Nem vagyok lusta. Szívesen megcsinálom én is a kihordást, ha úgy van, csak nem tudom, honnan szedhetnék annyi papírt. Meg nagyon nagy ez a falu, van oylan ucca, ahol még nem is jártam. Persze azért megcsinálnám. Csak érdekelt, hogy a posta megcsinálja-e, vagy nekem kell.

2012. jan. 9. 14:12
 13/17 A kérdező kommentje:
Ja, és új plakátot szerkesztenék, amire ráírnám azt is, hogy akár vissza is vásároljuk.
2012. jan. 9. 14:13
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem viszik ki ingyen, mondom darabjáért 1-2 Ft-ot kell fizetni és ugy emlékszem 500 db a minimum.
2012. jan. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi
2012. jan. 9. 16:32
 16/17 anonim ***** válasza:
De nincsen 1 ft sem 2 ft -.-
2012. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkodtam énis. Mindegy, holnap megpróbálom rábeszélni anyut, hogy beszéljen a postással, érdeklődjön.
2012. jan. 10. 22:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!