Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek lehet olyat, hogy...

Sophie12 kérdése:

Szerintetek lehet olyat, hogy postással körbeküldeni? Kutyás

Figyelt kérdés
... szólni a polgármesternek, vagy valakinek a hivatalból, hogy nyomtassanak ki egy CSOMÓ papírt, amin rajta vannak a kutyáim, meg az inf. róluk, és hogy azokat a postással küldjék körbe mindenkinek? (hátha valakinél ott vannak, vagy valaki látta őket. term. fizetnénk is érte.)
2012. jan. 8. 22:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom :S de meg probálhatod ha van ismerösöd a psotánál vagy a polgármesternél proba szerencse ;)
2012. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Plakátolni, szórólapozni te is tudsz. A hivatalok nem foglalkoznak ilyesmivel, nem is az ő dolguk. Elmész nyomdába nyomtatsz plakátot, szórólapot aztán bringára pattansz és mész plakátolni.
2012. jan. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát Te aztán nem adod fel..

Hányadik kérdést nyitod ?

Mondd csak, a neten hova tetted fel az elvesztésüket? Felsorolnád?

2012. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Persze a polgármester szimpla szolidaritásból az önkormányzat pénzén fog papírokat neked nyomtatni. Ráadásul ki fog ingyen pluszmunkát végezni neked azzal, hogy széthordja a papírokat?

Biztosan van otthon neked is nyomtatód, vagy ha nincs, elég sok helyen vállalnak ilyesmit. Szépen elmész, kinyomtatsz egy CSOMÓ papírt, majd a saját kicsi kezeddel bedobálod a postaládákba, kiragasztod lámpaoszlopokra, buszmegállókba.

Egyébként a környékbeli menhelyeken is érdemes érdeklődni, gondolom a szilveszteri felfordulás alatt tűntek el a kutyáid. Legközelebb pedig jobban kéne figyelni rájuk!

2012. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A polgármester nem fog ilyenekkel foglalkozni, ez a te feladatot, nyomtatsz szórólapokat, veszel egy tonna celluxot, és mész plakátolni. Esetleg szólhatsz a haveroknak is, hogy segítsenek, de hogy a postát nem fogják ebbe bevonni, arra mérget vehetsz.
2012. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
ez nem a posta dolga. neked kell szórólapokat nyomtatnod és te magad is be tudod dobálni a környéken a postaládákba. ne mástól várd a csodát!
2012. jan. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira nagyon fontos lenne hogy meg legyenek,akkor már rég TE körbe plakátoltad volna a környéket,és TE osztottál volna szórólapot! A neten is nagyon sok oldal van. Vag esetleg kocsival körözhetsz,és kérdezgethetsz embereket.
2012. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kezdjük ott, hogy már plakátoltam a környéken, elég sokat. És már megbocsássatok, de szerintem ez egy tök szolid kérdés volt, mert csak kíváncsi voltam, hogy lehet-e ilyet kérni. Ha nem, akkor amúgy is az volt az ötletem, hogy én magam nyomtatok és dobálok a házakba, csak nem tudtam, hogy azt lehet-e. Menhelyeken voltam már. Nem szilveszterkor tüntek el, hanem 29-én, és nem a petárdázók miatt, hanem mert kirágták a kerítést és valaki megtartotta őket. Gondoltam ez jó ötlet lesz, ha mindenkihez bedobálnak ilyen kis szórólapokat, hátha valakinél ott van.
2012. jan. 9. 06:58
 9/17 A kérdező kommentje:
netboard, gazditkeres, ebadta, elvesztem, allatok.info, facebook < ide raktam eddig fel őket
2012. jan. 9. 07:00
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez a te feladatod. Ne légy lusta!!

De attól hogy bedobsz papírt a házakba, és pont abba a házba dobsz be, ahol a kutyáid vannak, az se biztos, hogy visszaadják neked őket. Lehet az a valaki rossz lelkű és nem adja vissza az ebeket.

2012. jan. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!