Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miskolci állatorvosok?

Miskolci állatorvosok?

Figyelt kérdés

Kiskutyám 4 hónapos múlt, így el kell vinni kötelező oltásra, és nemsokára ivartalanítani is kell.

Tudna valaki jó állatorvost ajánlani, árakkal együtt?


2012. jan. 9. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ők a legjobbak.


Árban nem a legolcsóbbak,de hidd el megéri.Most konkrét árat nem tudok mondani,de hívd fel nyugodtan őket.Nagyon rendesek.

2012. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Major u., Dr. Horváth, Dr. Vlach Zsuzsanna Nagyon lelkiismeretes embereknek ismertem meg őket.
2012. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az állatkórházban Lengyel doki a legjobb :)
2012. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így van, Major utca, Lengyel doki. Árban és szakértelemben is. Sosem okozott még csalódást.


(A zsolcaiak is nagyon rendesek, de sokszor az árak többszörösét kérik.)

2012. jan. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért írja mindenki a Magos rendelőre, hogy drága. Lehet, hogy egy oltásnál elkérnek valamivel több pénzt, mint mondjuk az Állatkórházban, vagy egy olyan állatorvosnál, akinek nincs rendesen felszerelt rendelője, de ha valami baj van, akkor épp ellenkezőleg, alig kérnek el valamit. Mi a 2 kutyánkat sokáig hordtuk egy-egy betegség miatt, és mind a két alkalommal csupán a gyógyszerek árát (beszerzési árát) kellett kifizetni, a munkadíjat, azt, hogy éjjel is nyugodtan telefonálhatunk, vagy a gyógyszerekre/kezelésekre rátehető hasznot pedig NEM kérték el. Nem mondom, hogy kevés pénzt hagytunk el, de nekik nem az a lényeg, hogy mennyi a bevétel, hanem hogy mennyi kutya kerül ki élve a kezeik közül. És szerintem ez a legfontosabb..
2014. okt. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!