Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Batánőmnek 5hónapos yorkija...

Batánőmnek 5hónapos yorkija van (extra mini), hiába mondom h nem létezik esxtra mini nem hallgat rám csak megsértődik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár dolgot irtam le még csak, de ha kell írj üzit!
2012. jan. 12. 15:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is szaporítótól vettem yorkit aki azt mondta mini fajta.

Mondtam neki hogy olyan nem létezik, de ő állította hogy igen:)

Megvettem a kutyust akinek szerencsére semmi baja nincsen, egészséges csak az átlagoshoz képest kisebb termetű ezért mondja rá mindenki, hogy mini.

Magyarázd el a barátnődnek, hogy ha mininek is hívja a kutyáját az max azért lehet mert jóval kisebb mint a többi, de mond neki, hogy alapból nem létezik ilyen hogy extra mini.Vagy menjen fel googleba és írja be, olvasson utána aztán majd talán leesik neki.

2012. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
egy alomban nem egyforma a kiskutyák mérete. vannak kisebbek, és vannak nagyobbak. Gondolom amik kisebbek azokra mondják hogy mini, és többet el lehet érte kérni. De attól még van törzskönyve. csak ugy tudom a tenyésztési szabályzat előirja, hogy mekkora a min. suly, illetve méret a tenyésztésbe vételhez. Ami ezen alul van, hivatalosan nem tenyészthető. Az ilyen szülőktől származó kölykökhöz, a legjobb esetben felülbélyegzett törzskönyvet adnak.
2012. jan. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2012. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:05

Azon a törzskönyvön egy szóval sem említik, hogy a kutya mini yorki lenne. A fajtájánál simán Yorkshire Terrier van, és máshol sem írják, hogy mini lenne.

Ezt benézted, legközelebb legalább nézd meg mit linkelsz.

2012. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!