Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik, hogy szándékosan...

Létezik, hogy szándékosan csinálta?

Figyelt kérdés
Van egy kölyök havanese kutyusom, aki 3 hete van nálam. Már úgy érzem érti, hogy lent szabad pisilni/kakilni, de a lakásban nem, de persze előfordul, hogy már nem bírja a pisit tartani. Minden pisi után letörlöm a nuniját és a lábait a fürdőben nedves törölközővel, de ezt leszámítva nem jöhet be a fürdőbe (nem is szokott). Egyik nap éppen a fürdőben tevékenykedtem, ő pedig a fürdő előtt ült aztán egy fél percre bementem a szobába, mire mentem vissza már nem volt a fürdő előtt. Közeledve észrevette, hogy a fürdő előtt egy pisi tócsa van, benéztem a fürdőbe és ott ült édesen a fürdő közepén és mintha rám várt volna.:D Létezik, hogy tudta, hogy bepisilt és jön a mosás?:) Ennyire okos lenne, vagy ez csak véletlen?
2012. jan. 14. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy ez volt az oka, de az is lehet, hogy csak véletlen. Ha többször is csinálja, akkor kezdhetsz szándékosságra gyanakodni :)
2012. jan. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megszokásból tette. Ha ez a rutin minden alkalommal,amit leírtál akkor nem hiszem, hogy véletlen. Persze ezt csak ő tudhatja :)
2012. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akiteki ***** válasza:
100%

Biztosan direkt csinálta. Nekem egyszer régen az első kutyám már rég szobatiszta volt, de egyszer nagyon elfoglalt voltam és nem tudtam időben levinni.

Ő szólt, de gondoltam, még kibír 10 percet, hogy befejezzem, amit csinálok. Mire felnéztem a munkából, ott állt az ajtóban szájában a felmosóvödörrel. Behozta, hogy bocsi, de moss fel. :)))

2012. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:DDD Óóóóó Jézusom, hogy milyen okosak tudnak lenni!:D Biztos nagyon édes volt!:)

Azt hittem csak én látok bele túl sokat a dologba, de ezek szerint nem biztos.:)

2012. jan. 15. 08:53
 5/5 Akiteki ***** válasza:
A kutyák hamar össze tudják kötni az egymáshoz kötődő eseményeket. Ez a tanulás alapja.
2012. jan. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!