Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff kölyök vásárlásánál a...

Amstaff kölyök vásárlásánál a tenyésztő kérheti, hogy vágassam majd a füleit?

Figyelt kérdés

Ugye bizonyos feltételekkel szoktak kutyát eladni a tenyésztők, pl ivartalanítási kötelezettség és hasonlók.

Amstaff esetében szoktak olyat kérni, hogy vágassam a füleit? Vagy ezt ránk bízzák?

Én nem szeretném megcsonkítani.


2012. jan. 14. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem szokták kérni,ez a te döntésed :) Pl: a dobbermanoknál is ez van,ha a gazda nem akarja nem kell :)
2012. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez teljes mértékben a te döntésed, senki nem szokott ilyet beleírni a szerződésbe.

De már nem is kérheti, hiszen jan. 1-e óta Magyarországon tilos bármilyen kutya kupírozása (kivéve, ha egészségügyi beavatkozás), hiába engedi meg a fajtastandard.

Olyat mondjuk kiköthet, hogy mondjuk kanoknál a saját szukáit ingyen fedeztetheti bármikor a te kutyáddal.

2012. jan. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez teljes mértékben a Te döntésed, akkor szokták ajánlani, ha például kiállításra viszed. Mert még mindig előnyösebb ott egy vágott fülű kutya és őszintén szólva nem is láttam még nagyon kiállításon vágatlan fülűt csak bébi osztályban (3hónapos kortól indulhat).
2012. jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha felesben marad a kutya, vagyis te csak résztulajdonos leszel, akkor kérhet ilyet, egyébként nem szoktak.
2012. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 14. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!