Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez a kutyusz...

Szerintetek ez a kutyusz cuki? (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 14. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen ZSÓFI :D (Csak a tesom)
2012. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
KÖSZI <3
2012. jan. 14. 20:27
 3/12 anonim ***** válasza:
Cukinak cuki, mert még kölyök és minden kölyök aranyos, de nekem ez a kos fejű fajta nem jön be! :)
2012. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Pedig nagyon nagyon cuki még nagy,öreg korukban is!!


neked milyen fajta jün be?

2012. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem??

Első vagyok!

Ó német juhász, vizsla, agár, dalmata...

kisebb kutyák közül nem nagyon vagy talán a westi és a pumi nyírva de én inkább nagykutyás vagyok. Bár amit irigylek ezekben a kutyákban az a mozgásuk a megjelenésük a felépítésük és akkor nagyjából feledteti a kos fejét.

2012. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ő egy bullterrier!!!!
2012. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt tudja a kérdező is! Ez nem volt kérdés!
2012. jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jaj, imádom a bullterriereket, nagyon aranyosak tudnak lenni... Azonkívül számomra az a tipikus olyan csufi, hogy az már cuki kategória :)
2012. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
természetesen tudom h bullterrier
2012. jan. 15. 06:31
 10/12 anonim ***** válasza:
Ó köszönöm hogy kiszedtétek a véleményem! Mert nem azt írtam hogy cuki hanem hogy nekem nem jön akkor már is ki kell szedni. Miért nem lehet az embereknek véleményük? Sem durva nem voltam és még dicsértem is. Miért mindenki csak a pozitív válaszokat szereti? Miért nem lehet elfogadni egy kis negatívumot is? Nem hiszem el hogy az emberek ilyen gyenge lelkületűek. És már nem azért de ki kíváncsi arra ezerszer hogy cuki, meg aranyos...stb. Egyszer vagy kétszer elég hallani nem? Még jó hogy cuki mert kölyök és minden kölyök cuki. Ez van, nem lehet elfogadni a véleményem , úgy hogy bent is maradjon?
2012. jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!