Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS. A tüzelésnél hogy fojik...

SOS. A tüzelésnél hogy fojik a vér?

Figyelt kérdés

1 nap:?

2 nap:?


És az első nap mennyi fojik kb.?



2012. jan. 15. 06:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez kutya fajtától is függ.A németjuhászunk napokig csepegtette az udvaron a vért .De nem folyt csak csepegett.Most kistestü ölebünk van és a lakásban tartjuk,észre sem venni,hogy tüzel.Pedig szokott.Én még vért nem láttam nála a 6 év alatt.
2012. jan. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a bullterriernek akkor hogy cseppen

1 nap?

2 nap?

2012. jan. 15. 07:28
 3/11 Akiteki ***** válasza:
Fentről lefelé a gravitáció miatt. Nem értem a kérdést.
2012. jan. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogy cseppen a vér tüzelésnél?! Mi vaaan??? A hogy "fojik"-ra PONTOS JÉVEL, inkább nem is mondok semmit... Alapból a kutyából nem "folyik" a vér, hanem cseppekben távozik, ezt úgy veszed észre, hogy amerre megy pici vércseppek vannak utána, de nem egyfolytában! Hanem főleg sok fekvés után, és ez egy hétig tart kb. Hallod ilyen kérdést feltenni én szégyelnék a helyedben...... XD Amúgy meg hülyeségre csak hülyeséggel lehet reagálni, keress egy szuka kutyát aki épp tüzel, járj a feneke mögött egésznap egy mérőedénnyel, és 1 nap, utána második nap jegyzeteld fel hogy mennyi fér "foly" ki belőle! :)) Ki tudja hátha lesz még ilyen okos kérdés és akkor te tudod majd a választ, mert nem hiszem, hogy innen bárki ezt tette volna eddig.:)
2012. jan. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok, "vér folyt" -ot akartam írni az elgépelt rész helyett. bocs :)))
2012. jan. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na az hogy nagyon vérzik amikor tüzel?
2012. jan. 15. 10:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Nos, nekem két szuka kutyám is van, az egyiknek alig lehet észrevenni, (azért adok rá bugyit), a másik olyan erősen vérzett, hogy ivartalanítattam többek között ezért is. Mindkettő benti kutya, így elég kellemetlen hogy mindent durván összekent, mert felmehetnek a kanapéra is, és az ágyra is... ezért ezekkel a megoldásokkal ki tudtam küszöbölni a kellemetlenségeket. Neked van szuka kutyád aki most fog tüzelni, vagy szeretnél?
2012. jan. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szeretnék.
2012. jan. 15. 11:47
 9/11 A kérdező kommentje:
És az milyen lenne ha kutyabugyit adnék rá és úgy mennénk el buszozni,vagy sétálni?Kiröhögnének?
2012. jan. 15. 11:49
 10/11 Akiteki ***** válasza:

Nem csak kiröhögnének, de ha más kutyával találkozol, el is átkoznának.

Tüzelő szukával a legszükségesebb egészségügyi sétát tesszük csak meg és nem utaztatjuk át a városon. Nem csak azért, hogy ne akarjon minden kutya rámászni, de ilyenkor fertőzéseket is összeszedhet.

2012. jan. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!