Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Royal Canin vagy Happy Dog?

Royal Canin vagy Happy Dog?

Figyelt kérdés

Melyik táp a jobb? Az Acana és az Orijen sajnos túl drága nekem.

Esetleg van ezeknél jobb táp hasonló árban?


2012. jan. 15. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Royal Canin sokkal jobb én ezzel etetek.
2012. jan. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Akiteki ***** válasza:
Nem ugyanaz a kategória. A Royal Canin egy prémium táp, a happy dog gyenge közepes. Egyértelműen az elsővel jársz jobban.
2012. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Royal canin táp a legjobb! Legalábbis szerintem, mindegyik kutyunkat ezzel etetjük, és nagyon elégedettek vagyunk vele. Megkérdezhetem milyen kutyád van???
2012. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

RC sokkal jobb, mint a Happy Dog.

De nézelődhetsz még: Brit/ Brit Care, Josera, Bosch, Nutra gold, Fitmin, Bento Cronen, Belcando tápok közt is,

Milyen kutyának lenne? Kölyök, felnőtt, mekkora?

Melyik RC-t nézted, mert többsége árban vetekszik az Acanával.

2012. jan. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a Happy Dog vállt be, de elvileg az RC a jobb. De aztán mégis egy harmadik tápnál kötöttem ki.
2012. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A közeljövőben elköltözöm itthonról, a mostani kutyánk édesanyámmal marad, én pedig szeretnék majd venni egy amstaffot, neki tervezek előre :)

Valóban jó árban van az Acana is, először nem néztem, hogy 18 kilós kiszerelésben van.

Ez esetben a kérdés Acana vs Royal Canin-re módosul.

[link]

Ezt néztem most ki, erről mi a véleményetek?

2012. jan. 15. 17:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Gondolom rendes tenyésztőtől fogod venni a kutyát, tőle érdemes megkérdezni, hogy mivel etet és először neked is azzal kéne. Esetleg kérsz tőle (ha nem ad, sok helyen adnak) egy hétre való mennyiséget és fokozatosan válts.
2012. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Persze, mindenképpen tenyésztőtől veszek.
2012. jan. 15. 18:46
 9/12 anonim ***** válasza:
9%

Akiknek ez vagy az a táp "nagyon bevált", kérem, osszák meg velünk, hogy ez pontosan mit jelent! A kutya mondta, hogy ízlett? Vagy vettek mellé egy időgépet és megnézték, hogy a kutya öt év múlva is egészséges lesz tőle, mígnem a másiktól kínok kínjai közt meghal?

Hagyjuk már ezt a marhaságot.

Mindkettő jó minőségű táp, csak a Royal ismertebb és drágább.

2012. jan. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Bevált: Nem ment tőle a kutya hasa, kevesebb és jobb minőségű széklete lett, néhány hónap után látszott a bundáján, hogy egészségesebb, nem alakult ki a kutyáknál fogkő, jobban bírják a munkát, nem szellentenek és mindenféle hókuszpókusz nélkül megeszik a tápot.

Nálam ezt jelenti, ha beválik valami.

2012. jan. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!