Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana adult dog vagy Royal...

Acana adult dog vagy Royal Canin medium adult a jobb kutyatáp?

Figyelt kérdés

2011. nov. 17. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Royal Canin a legjobb.
2011. nov. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Mindkettő jó. Próbáld ki, és amelyik a kutyádnak jobb, azzal etesd. Mindegyiknek kicsit más a belső kémiája, előfordul, hogy egyik vagy másik prémium kategóriás táp nem jön be néhány kutyának, de attól még mindegyik ugyanolyan jó minőség.
2011. nov. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő jó minőség. Azt mondják, hogy az Acana jobb, de nálunk pl. jobban bejön az RC.
2011. nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jelenleg RC medium juniorral etetem, de olyan sokan támadták ezt a tápot, hogy csak kapkodom a fejem. Pedig a kutya gyönyörű, szép a szőre, izmos és rengeteg energiája van.

Köszönöm a válaszokat!

2011. nov. 17. 11:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamelyik beválik, akkor maradj annál, tök mindegy, hogy támadják-e. Én is a nagy Acana mánia miatt váltottam RC-ről Acanára, de két hónap után rögtön vissza is váltottam, mert nem bírja a kutyám azt az iszonyat fehérje tartalmat ami abban van.
2011. nov. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért támadják, mert nekik nem vált be. De ettől még a te kutyádnak lehet jó. Ha szerinted megfelelő, akkor felesleges váltani :)
2011. nov. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én etettem RC-vel a kölyök kutyámat. Nagyon magas a fehérjetartalma az ő esetében, Acanával úgy tudom ugyanez a helyzet. Én ezért nem etetném vele. Neki az óriás testűeknek való tápot kellett adni.

Lehet, hogy a közepes testűek tápjánál nincs ilyen gond,ezt nem tudom.


Nekem annyi elég volt, hogy az állatorvos is utalt rá (mindamellett, hogy ő ezt a tápot forgalmazza), hogy nagyon vigyázzunk a fehérjetartalommal ill. a barátnőmék labija RC-n nőtt fel és 3-4 cm-rel magasabb lett a fajta standard maximumánál...


Nem kockáztattam meg, hogy hirtelen nőjön és bármilyen gond legyen ebből...

2011. nov. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A royal ahhoz képest, hogy milyen drága, egyáltalán nem egy jó táp. Nézd csak meg az összetételét: tele van gabonával és szójával. Nem mondom, hogy nem válhat be, de ilyen áron, sőt még olcsóbban is sokkalta jobb tápot lehet venni. Az acanának szimpatikusabb az összetétele, attól viszont mindkét kutyám sugárban fosott, amikor kipróbáltuk, pedig csak egy fél marékkal kaptak összekeverve a régi tápjukkal egy pár napig, aztán hanyagoltuk is a dolgot... más viszont halálra dicséri, hogy milyen jó, szóval ez is változó, hogy melyik kutyának jön be. Részemről maradok a jól bevált középkategóriás tápnál. :)
2011. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megnéztem az RC összetételét - a felnőtt verziót - és elképedve nézem, hogy mennyi kukorica van benne. Igazából az RC kölyöktáp összetételével, hatásával meg vagyok elégedve. De mivel 10 hónapos, lassan rá leszek utalva a váltásra és főzött ételből nem tudok neki annyit adni, amivel nem fogyna le. Magyar vizsláról van szó, és ő elég aktív életet él. Kipróbáltam, hogy főzök neki, de szerencsétlen csont és bőr lett...De kukoricával kutyát etetni...(Tudom, hogy egyes kutyák maradékon élnek, de én azért vettem magamhoz őt, mert tudom biztosítani a megfelelő körülményeket számára.)
2011. nov. 17. 11:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Happy Dogot nagyon tudom ajánlani!
2011. nov. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!