Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lehet? Leiras alant.

Milyen fajta lehet? Leiras alant.

Figyelt kérdés
Lattam a minap egy kutyat, kozepes termeto volt, fekete, es a nyakanal feher. Felhosszu szor, hegyes ful. Biztos, hogy fajtiszta volt, es tudom is, hogy van ilyen kutya, de az istennek sem jutna eszembe a neve. Valamifele juhaszkutya.
2009. máj. 26. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Border collie???
2009. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi, rakerestem, es nagyon hasonlit, ugyhogy valoszinuleg ez az! :)
2009. máj. 26. 15:07
 3/8 A kérdező kommentje:
De ha van meg olyan fajta, amire ez a leiras raillik, tudassatok velem, legyetek szivesek. Koszi.
2009. máj. 26. 15:07
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Nincs mit. Leírás alapján ez jutott eszembe először.
2009. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Én is borderre gondoltam először, esetleg:

[link]


Bár ennek a standardját nem ismerem,nem tudom,hogy van-e belőlük 2 színű. Én eddig még csak trikolort láttam. A borderek álomszép kutyák,és mitöbb nagyon okosak :D kész főnyeremény lehet ilyen fajtát tartani :)

2009. máj. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
BORDER COLLIE
2009. máj. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Bármilyen kutya lehet,aminek az egyik szülője nem macska vagy gyík,a kérdező ugyanis azt kérdezte,FAJtiszta-e az állat?

Ha mindkét szülő kutya,akkor fajtiszta,igen.

2009. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

17:27 : latom, te is az a kakan is csomot kereso embertipus vagy. Nem baj, kellenek a kioktato emberek is (csak nem ide). Megtiszteltel volna, ha az okoskodas melle hasznalhato segitseget is kaptam volna, ugy legalabb erne is valamit a kioktato szoveged. Belatom, hogy helytelenul hasznaltam a faj-fajta kifejezeseket, sajnalom, nem szulethet mindenki biologusnak. Ilyen szempontbol nem ertek az allatokhoz egyaltalan (bar imadom oket), de azt hittem, ez a kerdesbol is egyertelmu.



A tobbieknek nagyon koszonom a segitseget, mostmar meggyoztetek, border collie lehetett, mar csak azet is, mert az altalam latott peldany is nagyon okosnak tunt. :)

2009. máj. 26. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!