Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajta kutyára illik ez...

Melyik fajta kutyára illik ez a leirás?

Figyelt kérdés
Közepes termetü, rövidszőrű, élénk, de azért ha kell tudjon nyugton is maradni, szereti a hosszú sétákat, ne legyen munkamániás, lehessen vele agilityzni. Gondolkoztam a borderen de ez a fajta egyszerüen munkamániás, és evvel mondjuk nez nem zavar, hát csak sehol a közelben ilyen lehetőség. A staffordshire terrierről meg itt az egyik kérdésben is irták hogy nem való agilityre mert olyan furán ugrik és leveri az akadályokat. A labrador is eszembe jutott, de hát az annyira nemistudom ugrálós fajta :S
2010. aug. 6. 21:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

,,ne legyen munkamániás, lehessen vele agilityzni"


Khm. Legjobban a ,,munkamániás" kutyák szeretnek agilityzni.

2010. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Egyérteműen mudi! :)

Mindennek megfelel. Kivéve hogy a szőre közepes de szinte tilos fésülgetni meg fürdetni mert akkor lesz szép. Én évente kétszer fésülöm. :) Tökéletes kutya nincs, valamiben kompromisszumot kell kötni. A mudi különbséget tud tenni a munka és az élet között és nem akar állandóan dolgozni, amikor viszont kell akkor mindent belead. Bár ő viszont gazdamániás de ez elviselhető annak is aki nem szereti annyira.

2010. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
*l
2010. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Hehe...megint a mudi. Akkor csak hogy vitatkozzak, és én is a saját favoritomat, kedvencemet ajánlgassam : pumi.
2010. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Az is jó, de nekem nem kötelező mindent leírni aki illik hozzá. Tán nem illik rá a leírás? Ha igen akkor ne szólogass be. Nem tudom mit fáj neked az ha valaki szeret egy ritkább és mélténytalanul elhanyagolt fajtát. Biztos jobb lenne ha én is mennék a divat után és yorkim vagy német juhászom lenne mint a nyájnak... -.-"
2010. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%

Nem fáj. Nem tudom te vagy-e az, de kissé unalmas, hogy minden második nap felbukkan a mudi, mert valaki a mudit ajánlja.


Értem én, hogy mindenki az általa favoritnak talált kutyát ajánlja, csak ez a mudi-mánia kicsit túlzás.


Mellesleg a pumi se ismert fajta, és szintén méltatlanul elhanyagolt.


Kicsit gondolj bele, mi lenne ha bárki feltenne egy kutyás kérdést én meg rávágnám csípőből hogy pumi, pumi, pumi , mert nekem azt tetszik.


Nem vitatkozni akartam , vagy megsérteni, és remélem érted miről beszélek.

2010. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem, nem értem. Ha minden nap felraknak egy olyan kérdést ahova a mudi megfelelő válasz akkor iért ne írhatnám oda minden nap, "mert jaj már tegnap is írtam most akkor mi lesz, unalmasnak fognak nézni"? A többi kutyát nem tisztem ismerni olyan jól. Aki szereti a pumit majd az írja. Meg a többi kutyát is.

Amúgy pedig a többi kedvencem is szoktam írni csak azok nem olyan ritka kutyák hogy meg lehessen jegyezni róla másrészt meg olyan kérdést sokkal kevesebben tesznek fel ahova egy dobi vagy másik kedvenc illik.

Szóval továbbra sem értem a bajod. Majd akkor szólj ha oda nem illő helyre írom. :) Te meg írd a pumit felőlem minden nap, engem ugyan nem zavar,

2010. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
És nem azért írom mert tetszik hanem azért mert illik ide. Minden ilyen kérdésre válaszolni szoktam ha ismerek oda illő fajtát, csak te azt nem látod mert nem tudsz megkülönböztetni csak olyankor ha lelkesen beszélek a mudiról.
2010. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Jó akkor hagyjuk. Nem olyan fontos, nem érdemes emiatt vitázni.
2010. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Tudommal én csak békésen ide írtam, nem nekem van problémám a semmivel. Ha zavar ne olvasd aztán kész. :) Ha melléírtam volna még pár kutyát aki illik ide akkor a fene se veszi észre, nem tudtam hogy itt ennyire titkolózni kell...
2010. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!