Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lenne jó?

Milyen fajta lenne jó?

Figyelt kérdés

Kicsi vagy közepes méretű kutyában gondolkoznék. Kerti kutya lenne, a 3. kutyus ha belefér. Menhelyről hoznám, de mivel menhelyen is vannak fajta tiszta kutyák segítség kéne. Kertet ne túrja szét, könnyen tanítható, engedelmesség meg rajtam múlik, tudom.Póráz nélküli séta (persze völgy stb. helyeken),tudom az rajtam és a kutyán múlik mennyire jól nevelt,és beszámítható.Szőrével sok gond ne legyen. Ha menni kell jöjjön, nagyobb séták pl 3-4 óra, víz hát, kutya függő de van olyan fajta mi kifejezetten szereti, nem ártana ha szeretné. Ilyen fajtát vagy keveréket tudnátok mondani, pl tacsi palotapo tapincsi mix.(tudom Ő nem ezekhez tartozik, de mégis hasonlót). Én sima menhelyi tacsira gondoltam. Keverékek jellemében nem vagyok valami jó, de szívesen várom a keverékes ötleteket, bár annak kicsit jobban is örülnék.


Ilyen ötlettel jó még egy kutya, vagy felejtsem el?


2012. jan. 15. 21:11
1 2
 11/12 forever.alone válasza:
Pincsit mindenképp nevegyél XD azok nagyon morgos és agressziv háziállat :) nagyonnemszeretem őket XD merre laksz?? me ha olyan esős idő és nem annyira napos én Huskyt ajánlanám ... mongyuk azt házbah nembirja de aval nincs gond :D állitólag egy bundás ember ^^ nagyon jó háziállat ...ja és mégvalami sokat kell sétaltatnod :D nagyon nemkényes kutya XD:D
2012. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Győr-Moson-Sopron megyében egy kis faluban:)
2012. jan. 17. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!