Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Etet valaki Taste of the wild...

Etet valaki Taste of the wild táppal? Mennyi kell belőle?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem olcsó és azt is, hogy jó táp, de sehol nem találtam meg hogy mennyit is kéne a kutyáknak kapnia. Tud valaki segíteni?
2012. jan. 16. 19:05
 1/5 Akiteki ***** válasza:
Minden jobb táp csomagolásán rajta van az etetési útmutató. Persze ez tájékoztató jellegű, van kutya, akinek kevesebb is elég, van, akinek több kell, hogy jó kondiban legyen. Átlagosan érvényes, hogy a prémium tápokból naponta kb. annyi dekát kell adni, ahány kiló a kutya.
2012. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok vele, csakhogy a környéken sehol nincs ilyen táp, megnézni nem tudom. Gondoltam ha valaki etet vele, talán megoszt némi információt.
2012. jan. 16. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt le van írva minden.

2012. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Idáig már eljutottam, köszönöm. De egy standard 'cup' hány gramm? Mert találtam vagy 20féle verziót...
2012. jan. 16. 20:14
 5/5 Akiteki ***** válasza:
Ha csészére írja, akkor nem tudsz grammot számolni. A nagyobb szemű fajtából kevesebb lesz a súlya, az apróbb szeműből több.
2012. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!