Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találom azt a legjobb...

Hol találom azt a legjobb kutyakozmetikust aki csau csau kutyusom küllemét rendbetenné?

Figyelt kérdés

országos szinten is akár, elsősorban pest megye,

Amikor terhes lettem nem fésültem és összecsomósodott a szőre, félek, ha levágják, elveszti szépségét

köszi


2009. máj. 26. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Ha hagyja a "kínzást", akkor Te magad is rendbe tudod tenni. Alaposan kifésülöd, amit már lehetetlen, azt óvatosan, minél kisebb darabot kivágod vagy picit felvágod, hogy tovább lehessen fésülni. Utána fürdetés, szárítás, és még egy nagy fésülés. Szánj rá egy napot vagy akár kettőt, még a kutya is élvezni fogja, hogy körbe van rajongva.

Az a baj a kozmetikusokkal, hogy ha pont szar napja van, le fogja tolni nullás géppel, ami után ebben a melegben még hőgutát is kaphat... az állandó bűzmirigy nyomkodásról ne is beszéljünk. Ez csak az én véleményem, nem kell lehurrogni. Nyilván ha pulim lenne vagy afgán agaram, a nagyobb, komolyabb munkákat én is kozmetikusra bíznám.

2009. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is csau csaum van, múlt héten vittem fürdeni Ebesre (Hajdú Bihar megye), ott nagyon lelkiismeretes kutyakozmetikus van, de sajnos neked az nagyon messze van. :(
2009. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Zsidai Helga a 3. kerületben nagyon lelkiismeretes, hosszú szőr párti, tehát nem fogja letolni a szőrét (én a havaneseimet viszem hozzá). Neki shi-tzui vannak, hosszú szőrben, és igyekszik mindenkit lebeszélni a hosszú szőrű kutyák kopaszra nyíratásáról. Én bátran merem őt ajánlani. A kutyák is imádnak oda járni. És ami

poziítvum még, hogy nem fog elküldeni mint sok kozmi hogy gyere a kutyáért 1-2 óra múlva, hanem ott megvárhatod a kutyát. És szívesen bontogat csomókat, nem adja fel:)

[link]

2009. máj. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hahóó, köszönöm a válaszokat! Megpróbálkozom én a nagyjával, majd felkeresem a Helgát, akit az utolsó válaszadó írt! Ő nagyon szimpatikusnak tűnik. Hajdú B megye messze van, de most nem is a távolság az akadály, ha Helga nem vállalja, megyünk :) Köszönöm szépen!
2009. máj. 27. 14:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Na voltatok Helgánál? Vagy még nem?:) Biztos vállalni fogja a csaud egyébként.
2009. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!