Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Már 1 éves a németjuhász...

F.I. kérdése:

Már 1 éves a németjuhász kutyám és nem áll a füle. Úgy tudom, hogy már régen kellene állnia. Van rá remény vagy nincs, hogy felálljon. A testvére szomszédban él, onnan kaptuk. A testvérének kifogástalan a fül állása. Fodor I. Van még remény?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem tudom :( Simogattátok a fülét?

Mert lehet hogy az a baj

2012. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már nem fog neki felállni annak fogváltás után kellett volna ami már rég megtörtént.
2012. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy nem tenyésztőtől van, vagyis bármilyen keverék kutya lehet, nem bizonyítható, hogy apja, anyja nj volt. Ennek fényében már örökölhette ezt.
2012. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy évesen nem áll neki stabilan, akkor az már nem is fog. Ez genetika, semmi köze nincs ahhoz, hogy mennyit simogattátok a füleit, vagy keverék vagy a szülőkkel van valami gáz(egy almon belül is előfordulhat olyan, hogy az egyik kölyöknek a fajtatiszta az apja, a másiknak meg más). Kölyökkorban lehetett még kalcium adagolással illetve ragasztással szabályozni a füleket, de most már a fejed tetejére is állhatsz, akkor sem fog normálisan állni neki.
2012. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én németjuhászomnak vásárlások 8 hetesen lógott mind a kettő. Aztán 2-3 hónapos korában felállt mind a kettő...örültem is neki nagyon. Aztán az egyik lehajlott....aztán később felállt és a másik hajlott le XD Végül mind a kettő peckesen állt meg...egy éves korában már nem fog szerintem sem felállni. Neki kb. 5 hónapos korában állt fel stabilan mind a két füle. 23N
2012. jan. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!