Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy menhelyi kutyáról hogy...

Egy menhelyi kutyáról hogy tudják megállapítani hogy ha felnő milyen testű lesz ( kicsi, közepes, nagy) ha egyáltalán meg tudják?

Figyelt kérdés

Ez nagyon érdekelne, mivel menhelyről szeretnék örökbe fogadni, nekem csak kistestű felelne meg és nem szeretném, hogy nagyra nőjjön, mivel akk el kell adni, csak nem értem ez hogy van!

Légyszi aki tudja mondja meg!

Előre is köszi!


2012. jan. 17. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ahol én dolgozok,ott a tappancs méretéből szoktam én!Dehogy más,hogy azt nem tudom :)
2012. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) abból ugye teljesen biztosan meg lehet állapítani?
2012. jan. 17. 18:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért egy 2 hós csivava kölyök nem akkora,mint egy német dog kölyök :) Szóval a testméretek és testarányokból lehet következtetni, és igen,a mancs méretéből is.
2012. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A tappancs méret becsapós.

Látattok már baba szálkás tacsi mancsot? ha csak a mancsot nézzük kb. német dognak tippelném.


De általában azért az arányokból lehet tudni hogy csivava vagy bernáthegyi lesz.

2012. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen láttam a menhelyen és van/volt pár a családban..de azért meg lehet állapítani,és tudom,hogy nem egy dog méretű kutya lesz :)
2012. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az arányaiból. Mert lehet egy tök sovány kutya, hosszú lábakkal, nagy tappancsokkal, de lehet egy dundi rövidlábú is. Én amúgy a tappancsaiból szoktam legtöbbször.
2012. jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Általában elég jól meg lehet tippelni, de néha adódnak meglepetések. Láttam már olyan almot, amit vizsla méretűre tippeltünk, aztán térd alattiak maradtak. De tényleg ez a ritkább eset, az arányaiból szépen szokott látszani, hogy miféle lesz, ha megnő.
2012. jan. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha bemész a menhelyre,ott megtudják neked mondani,mivel azokat a kutyusokat már látta orvos,és ő tippeli be,hogy mekkorára nő.Nálunk a Tappancsnál minden kutyához ki van írva az adatlapján,hogy mekkora termetű lesz.De énis a mancs nagyságából szoktam kb besaccolni.
2012. jan. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!