Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Büntetik ha a Boxer füle le...

Büntetik ha a Boxer füle le van nyírva, hogy fel álljon?

Figyelt kérdés

Láttam sok videóba, képeken, 101 nagykutya sorozatba, de nem tudom 100%-osan hogy büntetik-e.

-És a farkával mi a helyzet?



2012. jan. 17. 19:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
49%

Úgy mondják kupírozva van a füle. Remélem hogy büntetik. Van még olyan doki aki elvégzi, de én lelőném a dokit is. Minek kínozni a kutyát.

Figyelj! Én múltkor láttam egy fiatal csíkos-fehér mellényes boxert a parkban, hosszú farka és lelógó füle volt, de valami elképesztő gyönyörű volt. Ahogy csóvált az meg egyenest elgondolkodtató hogy eddig mi a bánatért vágták le? A fülét meg pláne...

2012. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

nem büntetik bár elvileg most jan 1 től a fülvágás tiltva van (mondjuk ebben nem vagyok 100% biztos mert mindenhol mást olvastam az eredeti végrehajtási rendeletet még nem találtam)

Vannak országok ahol lehet és vannak ahol nem.


A farkat vágni nem tilos.

2012. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
hát én örülnék ha a farokvágást nem tiltanák be, bár ha betiltják is vágni fogom max azt mondom úgy született mert az is gyakori a fajtában, nekem nem tetszik a saját fajtám farokkal, szerintem nem áll jól nekik, tönkreteszi a mozgásukat stb az almok fele alapból farok nélkül születik így teljesen mindegy...
2012. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

Tényleg büntetik?

De tényleg szép a sima boxer itt egy link: [link]

2012. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
(jobban látjátok ha kinyomjátok a linket és a veboldalt nézitek) nekem nagyobba adta ki.
2012. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Én olyan boxert ismerek, akinek a farka vágva van, de a füle nem. Nekem így tetszik a legjobban.

Múlt héten kerestem rá amúgy, találtam állatorvost, aki megcsinálja, az aktuális törvényt nem ismerem.

2012. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Mégis ki büntet,ha büntet??
2012. jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne...teljese lekövethetetlen a dolog és senkit se érdekel, max kiállítási kutyáknál mondhatják, hogy így nem kiállítható (pl angoloknál vagy franciáknál ahol pl igazolni kell, hogy a kutya farok nélkül született) hobby kutyáknál senkit nem érdekel...
2012. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azt a személyt - pl. állatorvos - büntetik, aki elvégzi?
2012. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

A farok vágást nem büntetik. A kupírozást nem tudom.

De remélem nem mert nekem nagyon csúnyák azok a Bexerek, Debbermanok stb.. aminek nincsen kupírozva füle ill. vágva farka.

2012. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!