Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez a bullterrier mánia?

Mi ez a bullterrier mánia?

Figyelt kérdés
Az utóbbi napokban rangeteg kérdés van róluk. Vagy csak egy-két ember ilyen kíváncsi és ők kérdezgetnek? Félreértés ne essék, szeretem ezt a fajtát, csak nem lenne jó, ha a plázacicák és a gizda csávók divatkutyája lenne akik nem tudják meg nevelni. Tényleg ilyen nagy divat lett bull tipusú kutyát tartani?
2012. jan. 17. 21:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egyre több fajtát tesz tönkre az hogy pl.látják TV-ben ,video clipben vagy egy sztárnak is fajtája és akkor a nép butábbik fele azt hiszi ha neki olyanja lesz mint xy-nak akkor ő olyan menő hogy mindenki őt fogja sztárolni. Régebben meg a nj volt a divat meg collie mert rex felügyelő milyen ügyes okos kutya és majd nekik is lessz ilyen. Nos ugyan az fog történni ezekkel a fajtákkal mint a fentebb említetekkel.Nekem soha nem volt divat kutyám legalábbis a kuvasz nem olyan menő, mert az egy gyönyörű magyar kutya amiről hibás képet festettek az emberek mert sok idióta nem neveli a kutyáját és megtámad valakit akkor az a fajta már egy szörnyeteg pedig ha én meg tudom nevelni a kuvaszt akkor egy felnőttnek miért nem megy (14 vagyok)? Na de térjünk a válaszra valaki nem azért tart kutyát mert szereti hanem azért mert azt hiszik valami lelketlen divat kellék és nem egy érző lény. Sok embernek még plüss kutya sem való mert nincs természetes tenkintélyük vagy azt sem tudják hogy kutya és kutya között is van külömbség
2012. jan. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kérdezek róla sokat! Nem vagyok plázacica csak majd nagy koromba egy bullterriert szeretnék! De egyáltalán nem vagyok plázacica.
2012. jan. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, sajnos elkezdődött. Már 2db olyan kérdést láttam, hogy seltie vagy bullterrier, illetve egyet aki azt kérdezte, hogy lányhoz milyen színű (!) bull illik. o.o
2012. jan. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint a yorkshire terrier, amstaff, beagle, border collie stb. mánia. Mindig vannak divatos fajták, ez ellen nem lehet tenni.
2012. jan. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én Huskyt vettem 2 napja...használati utasítást is kaptam mellé....60 fokon nem mossuk és vasalni sem szabad :D Nah viccet félre téve, nem vagyok kezdő kutyás,de a Husky használatát még én is elolvastam nem oylan,mint a németjuhász kutyusom volt! A bullterrier meg nem tetszik!!Sajnálom azokat az állatokat, akik divatcikké vállnak egy-egy film vagy klip miatt!
2012. jan. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!