Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan strand (fürdőhely)...

Van olyan strand (fürdőhely) Budapesten vagy környékén, ahol lehet kutyával és kisgyerekkel is pancsolni?

Figyelt kérdés
A kutyám nem fogom azért itthon hagyni, mert a gyerekek strandolni szeretnének, valami köztes megoldást keresek, ahol nem néznek ferde szemmel se kutyára, se gyerekre..
2009. máj. 27. 13:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kiépített strandon (mármint medencésben) nem hiszem, hogy beengednék a kutyát, tavaknál érdemes körülnézni - csak fürdésre kijelölt tavakra gondoltam persze, nem bányatóra, mert az tényleg veszélyes lehet.
2009. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%

Neked vannak gyerekeid?

mert :"A kutyám nem fogom azért itthon hagyni, mert a gyerekek strandolni szeretnének" mert ha a te gyerekeid akkor ez érdekes!Amúgy szerintem olyan strand nincs ahol a kutyvával eggyütt lehetne fürdeni és nem is lenne túl higénius.Amugy ilyen Körösbe Tiszába ilyenekbe lehet ha nincs kirakva a kutyát bevinni tilos és ahelyedbe oda vinném őket.Mondjuk ha a gyerekeim lennének akkor nem a kutya lenne a fő elvinném őket strandra utána esetlge elmennék a kutyuval is!(Remélem semmi sértőt nem írtam,mert nem áll/t szándékomba)

2009. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Saját gyerekeim igen:) és a saját kutyám is. Szerintem, ő is családtag, ezért keresek köztes megoldást, hiszen még rábízni sem tudom senkire egy teljes napra és egyedül meg nem hagyom 10hetesen a lakásban. Ami azt illeti, a "nem túl higénikus" dolog éppen a strandon úszkáló emberkaki, mert kutyát még spec nem láttam a vízbe végezni a dolgát:) de ez csak személyes vélemény.. Bányatóra nem szeretném vinni a gyerekeket, ott elég kiszámíthatatlan a vízmélyég, valami kis holtágra gondoltam, vagy inkább szabadvízre, hátha valakinek van jó ötlete..
2009. máj. 27. 14:22
 4/17 anonim ***** válasza:
10 hetes kiskutyát akarsz fürdeni vinni? Mennyi oltása van meg?
2009. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%

A nem túl higénikust arra értettem (legalábbis én biztos nem vinném a gyerekem iylen helyre) ahol a kutyékkal uszkálhat mivel ő kakiba hempereg vagy dögbe meg ilyenek és szeritnem ez nem higénikus amikor fürdetem akutyusom nem ületetem bele a gyerekem.De ez meg az Én véleményem tiszteletben tartom a tiédet hisz emberek vagyun kmés vélemny stb.

Egyépként nekünk van a Hold-Tiszán telkünk és ott teljesen biztonságosan bele lehet menni a vízbe hisz nincs sodrás meg ilyeneke igaz a kutya ott nem megy bele :D

Szóval én ilyen álló vizeket tudok ajánlani!

2009. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Három oltása van, még nem viszem ki sétálni sem, de mire az idő is olyan lesz és a szabi is úgy jön össze, addigra meg lesz az összes oltása. Tájékozodni végülis lehet, ne akkor törjük a fejünk, merre menjünk. Nem feltétlen fürdetném, csak valami olyan hely kéne, ahol velünk lehetne, víz van és a gyerekek tudnak fürödni..
2009. máj. 27. 14:38
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

akkor jó, nehogy valami baja legyen :)

mi ide indulunk szeptember táján : [link]

a délegyházi tavak mellett van .. van strand és beengedik az kutyát is

2009. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Húú, ez a kemping nagyon tetszik, jó ötlet:) Pont ilyesmire gondoltam! Köszönöm! :)
2009. máj. 27. 14:55
 9/17 anonim ***** válasza:
Csak egy-egy napra, de nagyon ajánlom Veresegyház mellett, Ivacsot, ott van egy nagyon jó kis tó. Én Velencére is leviszem a kutyákat, bár beszólnak, de a hajókikötőnél levő kis kiugrónál van egy "kutyás-szakasz", azon a kis helyen legalább nem zaklatnak minket, annyi a hátránya, hogy a sziklákon kell bemenni a vízbe, de nem vészes. A víz sem mélyebb.
2009. máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Drága kérdező!Olyan jó ilyet látni hogy azért mert gyerek van a kutya sincs elhanyagolva.:)De tényleg.Én is ilyen helyet keresek(bár nincs gyerekem,de szívesen pacsálnék egyet a kutyummal)Választ ugyan nem adtam,de muszáj volt kinyilvánítanom az "örömömet" a hozzáállásoddal kapcsolatban :)
2009. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!