Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a póráz meg nyakörv jó a...

Ez a póráz meg nyakörv jó a Sheltiémnek? (link)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


köszönöm a válaszokat.



2012. jan. 22. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A műanyag csattos nyakörvek nem a legjobbak, mert ha eltörnek a csattok, amikor nem kéne, akkor aztán szívhatod a fogadat, hogy hova lett a kutya.

De egyébként olyan pózárt meg nyakörvet veszel, amilyen tetszik, meg ilyen kényelmes, a te döntésed.

2012. jan. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szépek,de nem biztos hogy tartós lesz kiskutyánál. Az én kutyám 7 pórázt is szétrágott ,amikor pórázhoz szoktattam, és volt köztük hasonló is, de csak pár napot bírt ki.
2012. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz, nekünk is hasonló van. Az 1 éves kutyámnak 2 hónapos kora óta ugyanaz a textil póráz és nyakörv van meg és semmi baja.
2012. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az anyukámnak a testvérének van egy németjuhásza és amikor pórázra szoktattuk akkor nem is rágta meg semmi.


De köszönöm a választ

2012. jan. 22. 13:08
 5/13 A kérdező kommentje:
De red dingo márka és azt mondják hogy azok jók és tartósak.
2012. jan. 22. 13:11
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy Sheltie-nél nem nagyon áll fenn a veszélye, hogy egy hirtelen rántással eltöri a csatot, úgyhogy ha nem rágja szét és nem éri egyéb baj, tartós lehet. A Red Dingóról tényleg jókat hallani.

De nagyon kicsi korban nem érdemes még neki megvenni a véglegesnek szánt nyakörvet, mert 1) eleinte úgysem viheted sétálni, míg az oltásai meg nincsenek 2) úgyis kinövi. A nyakörvhöz szoktatáshoz én egy szalagot szoktam használni, hogy a kiskutya hozzáedződjön, hogy valami van a nyakán.

2012. jan. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az én sheltiemnek pont ilyenje van csak rózsaszín :)
2012. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az jó :) és az is így virít?
2012. jan. 22. 13:17
 9/13 anonim ***** válasza:
aha :) ilyen: [link]
2012. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy milyen pórázt veszel, mert egy jól nevelt kutya nem húz.
2012. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!