Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kutya nem túl sovány?...

Ez a kutya nem túl sovány? Vagy szép Husky?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2012. jan. 22. 17:52
 1/10 Szilvi & Argos ***** válasza:
Így annyira nem látom, de szerintem ennél soványabb nem kellene, hogy legyen...határeset
2012. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fogyasztani biztos nem kell. A képek nem a legjobbak, így vagy picit tényleg sovány, vagy azt mondanám, hogy nagyon ki lett kefélve a szőre/ nincs annyi, mint amennyit én egy huskyn megszoktam. Esetleg mind a 2.
2012. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Akiteki ***** válasza:
57%
Nem sovány. Kopasz és vékony csontú. Nem szép.
2012. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Izomszegény! Semmi mellkasa nincs,látszik,hogy nincs mozgatva. Amúgy soványka is,de nagyobb gond,hogy nincs izma.
2012. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Akiteki ***** válasza:
Nincs hova izmot építenie, mert csontja sincs, amire rárakódjon.
2012. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem épp a legjobb genetikai állományú husky. hát nekem is furcsa.
2012. jan. 22. 18:34
 7/10 Akiteki ***** válasza:

Szépen fogalmaztál:))

Ivartalanítsd és szeresd nagyon kategória.

2012. jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
ugyanmár :) szerintem nagyon szép :) látszik a szemén is hgy milyen értelmes, amugy biztos ráférne még 2-4 kiló, de nem vészes igy is jó , és amugy nem az a fontos számomra egy kuytában hogy milyen a génállománya meg hogy mennyire izmos vagy hogy milyen színű. ha valaki az ilyen felszines dolgokon fennakad akkor másoktól is ezt fogja kapni.
2012. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen szép a maga módján aranyos feje van, meg helyes. de engem most úgy érdekelt mint husky.:)
2012. jan. 22. 19:50
 10/10 Akiteki ***** válasza:

Jaj, de nagyon oda tetszik lenni. A kérdés az volt, hogy szép-e. Nem, mint husky nem szép. Mint kutyát lehet szeretni, de attól még nem lesz a fajtája mintapéldánya.

Ezt az egyéni érzelmek semmiben nem befolyásolják. Nekem is van kutyám, akiről a családi tanács úgy döntött, hogy indítani kéne a világ legrondább kutyája versenyen, de attól még imádjuk.

2012. jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!