Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez milyen fajta...

Szerintetek ez milyen fajta kutya? És szép szerintetek?

Figyelt kérdés

Az én kutyám Bendegúznak hívják, 1éves, kan, és nagyon szeretem.:):P:D


[link]

[link]

[link]


2011. nov. 17. 14:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon helyes :)))

Szerintem border collie és még vmi keveréke.. de lehet, hogy tévedek.. :)

2011. nov. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szépnek szép,de szerintem neki már a szülei is keverékek voltak :) De lehet igaza van Alexandrának és bc van benne :)
2011. nov. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nagyon szép kutyus:D

Azt nem tudom pontosan, hogy milyen fajta!

2011. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szép kutyád németjuhász kölyök is aranyos szerintem.Valami másik fajtát látok benne,csak nem jut a fajta neve.
2011. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A bc-nek nem ilyen a szőre....
2011. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Rezidens válasza


Szerintem pumi vagy mudi(?)keverék.Hogy szép-e?Nem ez a lényeg!Szeresd,és a kutyus is érezze jól magát!!De szerintem aranyos!!!!

2011. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Egy aranyos családtól fogadtam örökbe és ők azt mondták h Border collie és Német juhász keverék. A border collie-ra tényleg hasonlít és rá is val a jelleme pl.: állandóan játszani ha ki megyek az udvara már hozza a labdáját, meg nagyon szeret engem, hűséges pl.:kimegy a kapun (az utcára) és utána a kapu előtt el kezd sírni h engedjük be:), amikor Bp-ről jöttem haza és beléptem a kapun és már rohan a felém meg ugrál rám megy nyalogat meg pisil is közben (mert annyira örül nekem h pisil) :), meg amikor elmegyek otthonról kinéz a kapun és elkezd sírni de addig ameddig csak bírja!:D:D:D:):):)
2011. nov. 17. 15:12
 8/17 A kérdező kommentje:
Ezek a képek nem rég készültek és ilyenkor már nincs nagy szőre akkor látnád amikor nagy szőre vagy.:) Az nem németjuhász mellette hanem Tacsi (fifi).
2011. nov. 17. 15:14
 9/17 A kérdező kommentje:
nagy szőre van*
2011. nov. 17. 15:14
 10/17 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon helyes :)

Viszont kezdj el foglalkozni a falkavezérség kérdésével!

2011. nov. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!