Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffordshire terrier egy...

Staffordshire terrier egy alomba ekkora eltérés lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy 6 hónapos staffordshire terrierem


de az enyém a tesójához képest olyan mintha egy 1 éves és egy 3 hónapos kutyát hasonlítanánk össze mind a kettő szuka kutya


Az enyém kb 23-25 kg körül van a tesója pedig kb 30-35 kg

ez elég nagy eltérés

képek

ez az ÉN kutyám -> [link]


a TESÓJA -> [link] és az tuti hogy tesók mert én választhattam ki az alomból és ott volt ez a kutya is de kis korában nyeszlet volt ezért az enyémet választottam rá nézek a kutyára az ideg rá ... mit adjak neki?talán férges?de kapot féregtelenítőt hát nem tudom vagy esetleg .... nem tudom



2012. jan. 22. 21:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
44%
A tiednek lehet hogy húst kéne ennie vagy valami hízlalóbat.
2012. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz szerencsétlennel? Mivel eteted?
2012. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
még mit csinálok jó ember a kutya egész nap fel van pörögve meg se áll 1 kg húst minden nap meg eszik (általában farhát) és még házi kosztot szokott vagy tápot
2012. jan. 22. 21:15
 4/31 Akiteki ***** válasza:

Azon kívül, hogy a másiknak vágva van a füle, még a fejformájuk sem hasonlít. Nem segített be oda egy másik kutya is?

A farhát nem kaja. Csak csont, semmi tápláló nincs benne.

A féreghajtás fontos, két hetente ismételd meg és adj neki valami prémium tápot.

2012. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
A tied keverék, alig hasonlít az amsaffra, fejre, csontozatra nagyon gyenge. Valószínűleg két külön apától származnak, ilyen is előfordulhat egy almon belül.
2012. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Tisztában vagy vele, hogy a kutyád keverék?

Törzskönyvet ugye nem kaptál?

2012. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
egy almon belül 2 apától ? ez nagyon nagy hülyeségnek tartom :DDDDDDDDD nah de mind1 most nincs kedvem röhögni ...az előbi válasznak örülök lehet adok neki még pár féregtelenítő kapszulát hisz tőlem egyet kapott
2012. jan. 22. 21:22
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nem hülyeség és több, mint valószínű, hogy a kutyádnál ez a helyzet.
2012. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy alomba lehet 3-4 apa ez nem vicc. Törzskönyves a kutyád? Különben a csirkefarhát az nem elég vegyél neki normális tápot.
2012. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
76%

esetleg arra nem gondolsz, hogy van egy keverék kutyája valahonnan és belerakja az alomba, mert úgy tűnik mintha...

neked nem adnék állatot...

2012. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!