Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy mértékű az eltérés a...

Nagy mértékű az eltérés a felnőtt lány és fiú amerikai stafford izomtömege közt?

Figyelt kérdés
Nekem lány staffordom van, egy vele egykorú fiu staffordal találkoztam majdnem h 2x akkora,a lány stafford majdnem olyan izmos lessz felnőtt korában mint a fiu vagy a fiu látható különbséggel izmosabb lessz?A nagysága is nagymértékben eltérőa fiu és lánynak?
2012. jan. 14. 11:59
 1/5 dirtboy ***** válasza:
biztos hogy ezt a sport kategóriában kell kérdezni?
2012. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:D
2012. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem annyira nagy lesz méretben a különbség, de azért látszik majd. Az izmosságát pedig Te is alakíthatod, nyilván más egy panelkutya, aki a szomszéd Fifikét ugatja, mint amelyikkel rendszeresen mennek erdőbe/hegyre/bringázni/úszni/sokat játszik más kutyákkal.
2012. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ha sokat járok vele sétálni, futtatom akkor az befolyásolja ugye?Jah és a fiu stafford felnőtt korban sokkal nagyobb lesz mint a lány?
2012. jan. 15. 17:19
 5/5 anonim válasza:

Ja ha sokat mozgatod, sportolsz vele akkor sokkal szebb és izmosabb lesz!

Amúgy meg van egy kis különbség a kan és a szuka között, ami szemmel látható /méretre értem/!!!

2012. febr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!