Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kötelező oltás évente...

Ixiripixiri kérdése:

A kötelező oltás évente (persze tudom, hogy mindedjik orvosnál más és más) hozzávetőlegesen körülbelül milyen árban van? Ilyen oltási esetegben is kijönnek az orvosok házhoz? (ugyanis a kuytusom finoman fogalmazva sem szívleli a többi állatot).

Figyelt kérdés
3 éves nőstény ivartalanított chippeltetett kínai kopaszkutya és tacskó kevék
2012. jan. 25. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Az oltás 2500 Ft-tól felfelé.

Nem mindegyik vállal kiszállást,de ezt majd elmondja neked a telefonban,hogy mennyi az oltás és mennyi a kiszállás.

2012. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hmmm, már éves éves a kutya, eddig vajon hogy oldottad meg...?
2012. jan. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1) mindeGYik, eseteKben

2) Ez egy pici kutya, képesel elvinni az orvoshoz és féken tartani, amíg beleböknek egy tűt. Hidd el, képes vagy rá, másnak 50-60 kilós kutyával is összejön.

3) Azt, hogy kijön-e az álaltorvos, az állatorvostól kell megkérdezni. Amit az egyik megcsinál, azt a másik nem biztos, vagy nem ugyanúgy, vagy nem ugyanannyiért.

2012. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*képes leszel
2012. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 2800/év (veszettség elleni).

Az hogy házhoz kiszáll e az állatorvos az személy függő, de általában igen.

Eddig hogy vitted oltásra??

És egy ilyen kiskutyát nem hiszem el hogy nem tudsz visszatartani. Meg amúgy még a kutyasulihoz sem késő.

És ha ennyire nem bírja sétálni hogy viszed? o.O

2012. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
eddíg nem én oltattam hanem az állatmenhely ugynis onnan lett örökbefogadva és elég zűrös előélete volt salynos a kutyának ugyanis harci kutyák között volt és salynos egy félelmi reakció lép fel nála amitől ilyen lesz....Tehát nem vagyok felelőtlen csak nekem most kell elvinnem őt először...Viszont köszönöm válaszaitokat
2012. jan. 25. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Azzal nem segítesz neki, ha megkerülöd a problémát. Legyél határozott, magabiztos, és vidd el szépen :)
2012. jan. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!