Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám 2 napja nem eszik...

A kutyám 2 napja nem eszik nem iszik és epét hány, hasmenése van. Orvoshoz még nem fordultunk. Mit tehetnék? Szandi

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk, hogy orvoshoz fordultok......
2012. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Akiteki ***** válasza:
100%

Mondjuk fordulnál orvoshoz?

Ha te 2 napig epét hánynál és a rokonaid itt érdeklődnének, hogy mit tehetnek, mit szólnál hozzá?

2012. jan. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi a fenére vártok?? Vigyétek orvoshoz, vagy meghalhat!!
2012. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem meg itt mert nincs pénzem orvosra sajnos... többször eszembe jutott hogy felhívom a providentet de nemrég szűnt meg a munkahelyem és így nem hiszem hogy kapnék pénzt... én sem vagyok annyira idióta hogy nem vinném el orvoshoz..
2012. jan. 25. 18:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnék valamit eladni (fényképezőgép, ilyesmi), hogy pénz szerezek orvosra. De nem nézném végig, hogy napokig szenved és esetleg elpusztul.
2012. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne a providentet hívd fel, hanem az orvost. Kérdezd meg őt, mit gondol, vidd el hozzá, kérj részletfizetést.
2012. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Akiteki ***** válasza:
És mire mindent eladsz, a kutya meg is halt. Ez nem egy fülfájás, hogy kibírja még egy kicsit.
2012. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem éppen, zálogház például azonnal fizet.... És ha arról lenne szó, engem marhára nem érdekelne, mennyivel többért tudnám eladni mondjuk a Vaterán....
2012. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.. most szereztem meg egy nagyon rendes orvos telefonszámát és most fogom felhívni.. megpróbálom a legtöbbet elérni.
2012. jan. 25. 19:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! A zálog szerintem is jó ötlet. Tudom mostmár késő, nem is okoskodásnak szánom, de szerintem jó, ha van az embernek egy kis félretett pénze pont az ilyen helyzetek miatt. Próbáld megbeszélni az orvossal, hogy később fizetsz.
2012. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!