Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek tapasztalato...

Farkas Ákos26 kérdése:

Mi a véleményetek tapasztalatotok erről a tápról?

Figyelt kérdés

Bozita Plus


Beltartalom : Búza, töpörtyűörlemény, csirkehúsliszt, állati zsír, húsliszt, kukoricacsíra, friss csirke és vadhús ( min.4% ), búzakorpa, csirkeleves, hemoglobin, ásványi anyagok, lenmag, réparostok, sörélesztő


Nyersfehérje: 22%, Nyerszsír: 11%, Nyersrostok: 2.5%, Nyershamu: 6.2% (Kálcium:1.2%, Foszfor:1.0%), Víz:10%


2012. jan. 25. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!szerintem ha mindenképp a Bozitát akarod akkor a Bozita Robour termékek közül válassz.abban van egy két kimondottan jó összetételű típus.nekem ez nem szimpi és szóba se jöhet mivel az összetevők elején(!) a BÚZA áll és csak a 3.a csirke húsliszt és csak a 7. helyen áll a friss hús ami kb. annyit jelent hogy nagyon kevés van benne alig számottevő mondjuk oda is van írva.ebben az árban vannak jobbak is.szerintem.de milyen kutyusnak lenne?
2012. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy 45 kilós kan labrador.Hát nézegettem azokat is de azoknak meg horrorisztikus áruk van azt nem engedhetjük meg magunknak 18000 forintot 15 kg-ért.
2012. jan. 25. 20:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor Trainer fitness vagy Natural?Én a Fitnessel etetek igaz még most próbáljuk de illata nagyon jó,és nagyon gusztusos kinézete van.Beltartalmilag is jobb szerintem!nekünk a puppy medium and large nyúl és rizs van bár nem kölyök a kutyusom és nem is nagy méretű de összetételben nagyon jó.kukorica és búza sincs ebben a típusban ami nálam feltétel.
2012. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ehhez mit szólsz?:

[link]

2012. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát az a helyzet hogy most Belcando adult active-val etetek ez nagyon ízlik neki csak hát az ár ennél sem valami olcsó.

De lehet hogy marad ez.

2012. jan. 25. 20:42
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen nem a legolcsóbb az biztos, de sokkal jobb, mint amit kérdeztél. Esetleg ha olcsóbbra váltanál, amint linkeltem abból a napi adagja kevesebb, mint a belcandobol.

De még ez sem rossz és szintén olcsóbb:

[link]

vagy nem tudom a belcandot mennyiért veszed, már azzal is spórolsz, ha ugyanazt olcsóbban megkapod. Itt egész jó árban van:

[link]

2012. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is ezen az oldalon vásárolom itt a legolcsóbb :D
2012. jan. 25. 21:01
 8/11 anonim ***** válasza:

Ok :)

Néha azért rendelés előtt érdemes ránézni az allati.com-ra is, mert alapban drágább, de ha akcióznak valamit akkor sokat lehet spórolni.

2012. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia!első vagyok.Vagy nagyon jó táp még a Josera!Mi a kiállítási canariókat ezzel etetjük.a Pure lamb and rice mondjuk nagyon jó(mi 7500ft-ért vesszük a 15 kg-ot és nincs benne semmi hülyeség csak bárárny),de az összes többi is!jobb ha megnézed őket,a kacsás is nagyon jó ízletes!
2012. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a választ se szerintem maradunk a Belcando adult active-nál.Nincs benne szója búza .
2012. jan. 26. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!