Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pórázt vagy hámot vennétek...

Pórázt vagy hámot vennétek tacsinak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyakörvet vagy hámot? Nos én hám párti vagyok.
2012. jan. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen. Nyakörv :) Bocsi és köszönöm.
2012. jan. 26. 09:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha rendesen tud közlekedni akkor nyakörv, mert szinte észre sem veszi, hogy van rajta valami. Ráadásul állandóan rajta lehet bilétával és ha bármi történik a kutyával az elérhetőséged után nem kell nyomozni. Ha meg nem tud még szépen pórázon közlekedni, akkor hámmal csak még jobban fog húzni, ezért szintén nyakörv.
2012. jan. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tacsinak hámot, de akkor legyen jól nevelt, mert azzal nem olyan könnyű irányítani, mint nyakörvvel.
2012. jan. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én minden kutyának nyakörvet vennék sétához. A hám munkához való.
2012. jan. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Normálisan sétához szoktatott, tanított kutyának mindegy. Ha jól van nevelve, akkor séta közben kissé laza pórázzal lehet vinni magad mellett.
2012. jan. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is a nyakörvre szavazok.
2012. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amíg csak tanulja a pórázfegyelmet, mindenképp nyakörvet használj. Ha már tudja, akkor igazából mindegy is. Én is imádom hámmal sétáltatni a kutyám (bár az enyém úgy 30kg-al nagyobb, mint egy tacsi), mert írtó jó hámja van, pórázra meg nincs igazán szükségünk. Hámmal egyszerűbb megfogni a kutyát, jobban kézre esik nekem (ez alatt gondolok most arra, hogy amíg átsétálunk az úton, inkább megfogom elővigyázatosságból).
2012. jan. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!