Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire van szüksége egy Yorkshir...

Mire van szüksége egy Yorkshire terriernek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni 1ilyen kutyát. Mit kell neki beszereznem ?
2012. jan. 26. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
haveromnak is van egy..szerintem jol gondold meg..totálisan használhatatlan egy kutya..élö plüs semmit nem tudd csak a baj van vele ! de komoly ! rá lépünk .semmi haszna
2012. jan. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Mivel őket gyakran elkényeztetik és ezért hárpiává válnak, először is egy nagy adag következetességet szerezz be. :)

Mire jön, találjátok ki, hogy mit szabad neki és mit nem és egyértelműen adjátok a tudtára.


Ezen kívül neki is nagy szüksége van a rendszeres sétákra, tehát fog kelleni kicsi hám, könnyű póráz, minőségi kutyatáp, egy saját fekhely. Illetve egy kutyakozmetikus telefonszáma.

2012. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A yorkit nem ölebnek tenyésztették, hanem kotorékmunkára, vadászati célra.


Arról, hogy hogy az adott kutya miként viselkedik soha nem ő tehet, hanem a gazdája, aki kihozta belőle a kiállhatatlan, mindenkit megtámadó kis sárkányt. Azonban elsősorban ők is kutyák - ha kutyaként bánnak velük, ugyan olyan kiegyensúlyozottak lesznek, mint bármilyen más fajta.

2012. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
73%

Egy kutyànak nem is kell hogy hasznos legyen,cegy kutyàt csak szeretni kell,és àpolni.

Hàt szerintem vegyél neki egy kosarat amiben majd tud aludni.

Legyen 1 itato tàlja,és egy etetö.(ami fémböl van)

télre vegyél neki baba zoknit és huzd a làbàra.

vegyél neki poràzt:)

és kutya shampont:)

meg valami jàtékot,a te plusmaciaid kozul is vàlaszzthacc neki:)

2012. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Következetes nevelésre, erős kezű vezetőre, határokra, szabályokra, rendszeres, napi több óra sétára, tanításra, ezen kívül jó minőségű száraztápra.
2012. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kutyát mindenképp tenyésztőtől vedd, különben sok bajod lehet vele. Ami kell: állatorvos, és megfelelő oltások, védettség, féreghajtás, stb.

Etető, itató tál, lehetőleg jó minőségű táp, nyakörv, póráz. Néhány játék, fekhely, kutyakefe.

A szőrét rendszeresen kell ápolni, időnként kutyakozmetikushoz el kell vinni.


Azt tudnod kell, hogy a vételár és az első pár hónap 100-130 ezer alatt nem áll meg.

2012. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, és ahogy írták, következetes nevelésre, kutyaiskolára.
2012. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na, jó vegyes dolgokat olvastam :)

ZOL-nak igaza van.

Egyébként nekem keverék Yorkim volt... és életem során őt szerettem a legjobban, másfél év kellett, míg kicsit túllettem a halálán :(

Egyébként tudd: nagyon aktív kutya, de nagyon okos is !

Hogy hogy fog viselkedni, valóban kizárólag tőled függ! Mit engedsz meg neki !

Mozgást biztosíts ! Igaz, nekünk van udvarunk, és amikor kint voltunk, mindig ott volt körülöttünk. Imádott focizni, "kincset ásni" ... és mindig ránk nézett, és figyelte, meg vagyunk-e vele elégedve. Totál kommunikált velünk. Igaz, szót is fogadott.

Attól, hogy szerettük, neveltük is.

Nagyon szeretnék újra egy yorki-keveréket (én keverék kutyusok híve vagyok - azok egészségileg tuti erősebben).

Nagyon ajánlom : Cesar Millan - A csodálatos kutyadoki másorát a National Geogr-on.

2012. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!