Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb táp?

Melyik a jobb táp?

Figyelt kérdés
Kimérve tudom venni és 2 táp között vacillálok a Eukanuba vagy a pro plan a jobb táp? Ti miket ajánljátok esetleg tapasztalatok
2012. jan. 27. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Pro Plan sokkal jobban tetszett az Eukanubánál, jobb volt az illata, a tápszemcsék is jobban néztek ki és a kutyák is jobban szerették. Én azt vennék a kettő közül.
2012. jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

pro plan , nálunk a kölyök és az idős kutya is ezt eszi, kistestű kutyáim vannak (havanese és egy bichon frise)

nálunk nagyon eszi mind2, az idősebb eddig acanát kapott de elfogyott zárva volt a bolt ahol venni szoktam , így máshol vettem proplanból a 7+ seniort a halasat,ahogy kiöntöttem neki pillanatok alatt eltüntette,az acanát nem ette soha így , ugyhogy mostmár pro plant fogok venni és ami a legjobb nem fogkövess a foga eddig mosnom kellett mióta a pro plant eszi azóta nem látom nyomát a fogkőnek sem, a kölyök pedig szépen fejlődik ő is a halasat kapja, mi is kimérősen vesszük :)

2012. jan. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a Pro-plan-ra szavazok,a két spánielem nagyon szereti és az öszetétele is sokkal jobb!!
2012. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagytestű kutyáim vannak, és ez a két táp nem jött be egyik sem nekünk. Az egyiktől hasmenésük van, a másikat meg nem eszik meg.

Én most Champ Premium nevű tápot adok nekik, és imádják, ebben az a jobb, hogy Royal Canin-nél egy kicsivel gyengébb minőség talán, de az ára viszont nagyon kedvező, mert most jött be az országba. Kint nagyon jó véleménnyel vannak róla, én is ezt használom egy ideje, és nagyon meg vagyok vele elégedve.


Szerintem érdemes utánanézz a Champ Premiumnak, mert jobb minőség, hasonló áron a fent említett kettőnél.

2012. jan. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A eukanuba sokkal jobb.
2012. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!