Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusom sántít a jobb első...

A kutyusom sántít a jobb első lábára és a két "ujja" között piros és forró! Nem úgy tűnik mintha bele lépett volna valamibe, inkább valami gyulladás vagy kiütés! Mi lehet a baj? Van rá valami orvosság vagy vigyem el orvoshoz?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Toklász lehet. Azt doki tudja kiszedni, mindenképpen vidd el, mert ha "elindul" akkor komoly gondokat tud okozni. Seperc alatt kiszedi az orvos.
2009. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
TOKLÁSZ. Gyorsan dokihoz vele, mielőtt nagy baj lenne!
2009. máj. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vidd el a dokihoz mert az toklász lesz amúgy engedi hogy hozzáérjen neki valaki?
2009. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Igen nekem engedi csak fáj neki! Ma sajnos nem tudtam elvinni, de holnap délután már lesz orvos! Kibélelt kis cipőcskébe raktam a lábát addig is és bekötöttem, persze lazán hogy ne érjen oda, vagy ne szorítsa, kicsit könnyebben lépett rá a lábára! Remélem nem fúródott még annyira mélyre! Bár olvastam hogy naponta akár 10 centit is fúródhat be :(
2009. máj. 30. 21:03
 5/6 anonim válasza:
Szia!Az én kutyámnak is volt hasonló tünete, nem toklász volt, hanem körömágy gyulladás.Leborotválták a szőrét és kapott valami kenőcsöt, de igazán a kamillateás borogatás segített.
2009. jún. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! nem toklász volt, tegnap voltunk dokinál, mondta hogy valószínűleg még a nagy forróságban a felforrósodott aszfalton megégette, vagy olyan dologba/ra lépett ami forró volt, mert az egyik párnácskáján válik le egy kisebb felület, de az le fog esni, alatta már gyógyul :) úgyhogy betadin és neogranormon kenőcs! szerencsénk volt!
2009. jún. 1. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!