Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valakinek vannak ehhez hasonló...

Valakinek vannak ehhez hasonló vagy pont ilyen tünetei? - Pontszerű piros, , gyulladás" az ujjak felső részén, szúró érzés - Sokat segítene, ha leírnátok, hátha nem is olyan ismeretlen dolog ez

Figyelt kérdés

Úgy kezdődik, mintha tűvel megszúrták volna az ujjam, az ujjbegyemen vagy körülötte, esetleg még oldalt is pontszerű gyulladások (én gyulladásnak nevezem, mert ahhoz hasonlít a legjobban) jönnek ki, amik önmagukban nem fájnak. Úgy veszem észre őket, hogy ha végignyomogatom az ujjaimat (hogy rájöjjek, hogy jött-e ki új),szúró érzés. Mintha szálka ment volna bele. Amikor hidegek a kezeim, akkor ezek a területek rózsaszínesek, pirosak, és nagyon jól lehet látni őket. A kezeim amúgy mindig hidegek, ha nem vagyok melegben. A másik, hogy azokon az ujjakon, ahol vannak iylen szúrós pöttyök, ott az ujjam oldala megdagad, mintha csontkinövés vagy csomó lenne, a röntgen azonban nem mutatott ki ilyeneket. Az MR szerint ezek ödémák. Ez lehetséges? Nem raynaud-szindoróma. A kezeim nem fehérednek el és nem lilulnak be se. Az orvosoknak fogalmuk sincs. Kérem, akinek hasonló vagy pont ilyen tünetei vannak, írjon nekem a t.sziszi@gmail.com e-mail címre. Előre is nagyon köszönöm.

Szilvia (20 éves)


2011. ápr. 4. 15:08
 1/2 anonim válasza:
Oskovics György HMV-hely,természetgyógyász,minden óra 50.percében tudod elérni 10 percig,vagy hagyj neki üzenetet még hétvégén is hívhatod.Kérd meg hogy mondja meg mi lehet és mit kell tenned,de ha nem hiszel ezekben a dolgokban nem tud segíteni.Amúgy fent is van a neten.Ha ő nem lenne én már nem élnék.Hivatalos,nem átveri az embereket,csak pontosan mond meg mit szeretnél tudni és kérd,mert ő tud mindent rólad ha felveszed vele a kapcsolatot,de csak azokra a kérdésekre adja meg a választ amire megkéred.tel:06-70-311-4202,
2011. ápr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ. :) Igen, hiszek ezekben a dolgokban, éppen járok is egy természetgyógyászhoz, errefelénk ő is nagyon ügyes. Még csak kétszer voltam nála. Meg is néztem a nevét a neten, Hódmezővásárhely sajnos elég messze van. De azért tényleg köszönöm a segítségét. :)
2011. ápr. 13. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!