Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweiler vagy dobermann a...

Rottweiler vagy dobermann a kölyök keverék?

Figyelt kérdés
Fajtiszta magyar vizsla anya szült 9 keveréket.most 3 hetesek. hogyan állapíthatom meg h rottweiler vagy dobermann az apa??ugyanis erre hajaznak, de nem tudom a két fajta kölyökkori jellemzőit...
2012. jan. 28. 15:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A rotinak szélesebb a feje mint a dobermannak!
2012. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
tudnál képeket felrakni?
2012. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

feltettem néhány képet....de igazából az is lehet h egy abszolut korcs kutya volt a kan...én nem értek hozzá,csak gondoltam nagyon hasonlít ennek a két fajtának a kölykeire...igazából az egész egy baleset volt,mert pont azon a héten vitték pároztatni szintén törzskönyves vizslához..szóval mindenki vizslakölyköket várt, erre valószínüleg összekerült még utolsó pillanatban egy ismeretlen kutyával...sajnos



[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. jan. 28. 17:26
 4/15 anonim ***** válasza:
hosszabb az orra vékonyabb a lába a dobinak,de 3hetesen még nagyon fiatalok és mivel vizsla keverékek,még nehezebb a megállapítás ,mert az anyai gének is dominálhatnak.
2012. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Minden második keverék kutyának ilyen jegyei vannak, az apjuk valószínűleg egy keverék kutya, de lehet tacskótól kezdve bármi. Óriási felelőtlenség volt felügyelet nélkül hagyni a tüzelés idejében a szukát, főleg ha be is volt fedeztetve egy fajtatiszta kannal. Ha szabad megkérdeznem mi lesz a kölykök sorsa? Mert 9 keverék, fekete kölyköt se megtartani se elajándékozni nem fogtok tudni, ez most megmondom.
2012. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Rotira tippelek ,elég masszív kölykök és a rotinál gyakori színhiba ,a mellkasrészen fehér folt is ott van egyiken.
2012. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Theia olyan vagy, mint egy vészmadár!


Nagyon édes, szép kiskutyák és látszik rajtuk, hogy majd ki csattannak az egészségtől, ragyog a szőrük!

2012. jan. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

hát igyekszünk elpasszolni őket...sajnos én se látok erre sok esélyt!!(szerintem is hatalmas felelőtlenség volt ez a nagynéném részéről!de most már ez van sajnos...)

ráadásul nagyon sok pénzbe kerül ez a hiba...

ha nem tudjuk elajándékozni őket, akkor nem tudom mi lesz velük...ha esetleg bárki tud segíteni ez ügyben nyugodtan szóljon!!

2012. jan. 28. 17:36
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

Már most kezdd el őket hirdetni az expresszen és hasonló oldalakon, hogy mire 8 hetesek lesznek, legyen rájuk jelentkező! Sok szerencsét!


Az anyát pedig ivartalanítani, ha már nem tudnak rá vigyázni!

2012. jan. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

de igen, szép kutyák, és alapvetően jó környezetben vannak, egy családi házban

nem rég nyílt ki a szemük

2012. jan. 28. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!