Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tuzel szuka dobermann kutyám...

Tuzel szuka dobermann kutyám és tegnap beugrott hozzá egy spániel féle keverék. Kb.2 ora volt míg nem voltam ott. Ennyi ido elég h. egy ismeretlen kutyával párodzon?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 03:10
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

a spániel a rotival elég nehezen...

amúgy ennyi idő nem mindíg, de lehetséges hogy elég, de nagyobb kutyával, ami föléri a rotit.

2010. júl. 24. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Akiteki ***** válasza:
100%

Sőt sok is!

Nem kell, hogy felérje a kan. Barátnőm kuvasza simán lefeküdt a szomszéd tacsijának és megoldották.

2010. júl. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak reménykedhetsz, hogy nem jött össze. Ahogy az előző is irta, a nagykutya simán lefekszik a kicsinek, hogy felérje.
2010. júl. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Röhögni fogtok, ismerösöm tacskóját a másik kutyája(német juhász( "fektette" meg...:D Szép kutyák lettek belőle(akkpora mint egy tacskó, és olyan nagy a bundája, mint egy német juhász. Ismerösöm még az elején("Ááá..ugyse bubkik a "kis" kutyákra a német juhász...") Aztán kiderült, hogy mégis :D
2010. júl. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elvittem orvoshoz, adott neki inekciot h. ne legyenek kiskutyák. Biztos ami biztos.
2010. júl. 24. 14:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az ivartalanítás jobb mint az injekció, mert ha sok injekciót kap kárt tehet a kutyában :S
2010. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akiteki ***** válasza:

Ezt nem kellett volna!

Tavaly halt meg 9 évesen a kutyám áttétes emlőrákban.

Az orvos mondta, hogy azok a kutyák lesznek kb. esetek 70 %-ban emlőrákosak, akik ezt az esemény utáni injekciót kapták.

Fél éve ki is vonták a forgalomból, nem lehet már venni.

2010. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!