Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen vicces, bizarr, vagy...

Milyen vicces, bizarr, vagy felháborító tanácsokat kaptatok eddig kutyátokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én tettem fel ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2612196-mit-k..


Ahogy olvastam a válaszokat, kíváncsi lettem, hogy mások milyen okosságokkal találkozhattak eddig. Szerintem jót derülhetünk a válaszokon!:)


2012. jan. 29. 08:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolo, nem kell parazni, mert aki elenegedi, az tudja, hogy a kutyaja mennyire kezelheto es szofogado. Az en kutyam (rottweiler) poraz es szajkosar nelkul jart emberek kozott...8 evig... Soha nem volt problema, csak az idi...ta rogeszmes emberek... akik piciny agyukban benne el, hogy amelyik kutya nagy, es eros az mar veszelyes rajuk nezve. Teveszmek, babonak! Igen lehet igazuk is, ha rosszul nevelik, de minden a gazdan mulik, csakis azon, hogy a gazdi hogyan neveli, tanitja a kutyajat!!

Es a kerdezohoz: Nekem is voltak olyan okoskodok, akik meg a -Be foglak perelni!- mondattal illetek a rotier, de soha nem volt ra indokuk. 10-bol 9 ember ajnlotta, hogy kossem meg, es ne engedjem ki hazon kivul, mert ott a helye az ilyen dognek... Na koszonom szepen az ilyen tanacsokat... Es kedves szomszedaim, na hat nekik is kellett par ev, mig felfogtak, hogy nincs gond vele, es megbaratkoztak. Aki pedig nem, minden nap atkozta a kutyam, meg a fulem hallatara is. Sajnos, hogy ilyen tarsadalomban elunk.. :(

2013. febr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!