Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivavának milyen trükköket...

Csivavának milyen trükköket lehetne még tanítani, és hogyan? (többi lent)

Figyelt kérdés

Eddig tudja h ül, fekszik, marad, gyere, pacsi egyik és másik manccsal, fordul, és tud úgy ülni mint a pitizéshez kell, de a mancsaival nem kell csinálnia semmit, mert őszintén szólva a pitizést nem akarom megtanítani neki...


Próbáltam volna neki még a szégyelld magad trükköt, de testi adottságaiból kifolyólag hajgumit nem tudok az orrára tenni, a cellux meg kihúzná a szőrét és azt nem akarom, meg nagyon idegessé válik ha az orrához közelítek vmivel...


Szóval ha van valakinek vmi ötlete hogy mit és hogyan tanítsak meg a csivavámnak (pitizésen kívül) akkor azt szívesen fogadom :D



2012. jan. 29. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Tanítsd meg neki a tárgyak nevét, meg a szobák nevét, és akkor egyik szobából át tudod küldeni a másikba, hogy idehozza neked az újságot, vagy a papucsodat.
2012. jan. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves első, köszönöm a linket nagyon jó, biztos találok közte vmi klasszat :)

Kedves második, a kutyám nem egy csicska, de ezért köszönöm h válaszoltál...

2012. jan. 29. 12:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem csicskaság, ez játék a kutyának is meg neked is, csak mellesleg hasznos is. A kutyák szeretnek hasznosak lenni, ezt ne felejtsd el :)
2012. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon okos kutyusod van!:) Gratulálok,ügyesek vagytok mindketten és jól tudtok együtt dolgozni:) Az én csivavám nem tud ennyi mindent csak a maradsz, és az ül szavakat ismeri, vagyis ezekre reagál de azért hemperegni szokott játékból (olyankor annyira cuki):) Imádom Őt!!:) Talán megtaníthatnád neki, hogy hozzon vissza egy labdát vagy valami játékot:) ez jó sport és játék neked és neki is:) Remélem segítettem:) Amúgy mi a kutyus neve? Az én csivavám Lola 4 éves krémszínű szuka kutyus:)És nagyon szeret engem én pedig Őt de ez a csivavák jelleme:) 22/L
2012. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Ja és persze ha hívom akkor jön (meg sokszor akkor is ha nem..:) ) és szépen is kér:) ez még kimaradt az előző irásomból:)
2012. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy :)

Szotyinak hívják őt (kisfiú), és szintén 4. éves. A tanulás a kezdetekben elmaradt, csak az ül, fekszik ment, a többit azt most tanulta meg kb fél év alatt.


A kutyusok általában tudják h az eldobott játékot vissza kell hozni, hát ez nála nincs meg. Ő a kergetőzés mellett tette le a voksát... ki tudja miért. Próbálom am h hozza vissza de nagyon nem akar ráérezni a dologra :D Azért igyekszünk, majd csak össze jön!


Örülj neki h Lola hallgat a behívásra, mert Szotyi megtanulta, de igazából csak akkor csinálja ha kedve is úgy tartja, de ha talál valami érdekesebb elfoglaltságot akkor előszeretettel tesz úgy mintha nem is hallaná h szólok xD :D

2012. jan. 29. 21:50
 8/9 anonim ***** válasza:
A csivavák kiképzését korán kell kezdeni, ha elhalasztják, akkor nincs visszaút.
2012. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ezzel nem értek egyet. Szotyit 4 éves korában kezdtem el tanítani, és nagyon ügyesen veszi a dolgot :) Lehet h vmivel több időt vesz igénybe mintha kölyökkorában tanítottam volna, de én úgy érzem elég gyorsan tanul.


Csak az én hibám hogy nem tudok új trükköket kitalálni, vagy a kitalált trükköt nem tudom milyen módon tanítsam meg neki....

2012. febr. 9. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!