Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyát tudom beszerezni...

Melyik kutyát tudom beszerezni a legolcsóbban az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kiskutyát, lehetőleg fajtisztát, de nem muszáj kennelből. Melyiket tudom beszerezni a legolcsóbban az alábbiak közül?


Mudi ; Pumi ; Border Collie


2012. jan. 30. 16:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én a pumit vagy a mudit ajánlanám (utóbbi valamivel ritkább), akár fajtamentőtől, akár tenyésztőtől, sőt talán még az is elfogadható, ha dolgozó szülők papírtalan kölykét hozod el. Sok az olyan "szaporító", főleg falun, hogy az állataik mellé igyekeznek a legjobb kutyákat szelektálni, és nem a nyerészkedés a céljuk, hanem hogy jól dolgozó, egészséges kutyáik legyenek. Bár természetesen ezek a Józsibácsi-féle almok hosszú távon biztos nem tesznek jót a standardnek... de ha választani kell a tömegszaporító meg ezek között, inkább ezt választanám.
2012. jan. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
64%
Mudit kapsz már 6000 Ft ért. Fajta tiszta, de nem törzskönyvezett. Ez konkrét példa, én a testvérét vettem meg, igaz az drágább volt, a szine miatt. Egyébként két mudim volt eddig, de ezután is csak azt vennék. Okos, intelligens, lenyűgöző állatok. Csak ajánlani tudom. És nem mellékesen, ha már magyarok vagyunk, miért nem legyen magyar kutyánk?
2012. febr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, bár én is a tenyésztőtől való vásárlás mellett állok, de ma hallottam, hogy ingyen elvihető két Pumi vagy Mudi kölyök egy, a Pólus Centernél letáborozott cirkuszból! Gondold át és vedd fel velük a kapcsolatot ha tudod, bővebb infót sajnos én sem tudok, csak hogy fajtatiszták és a tesókat terelésre akarják majd használni..
2012. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!