Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Étvágytalanság, reszketés,...

Étvágytalanság, reszketés, alacsony testhőmérséklet. Valaki találkozott már hasonló tünetekkel?

Figyelt kérdés

Hasmenést és hányást sem észleltem a kutyánál. Az állatorvos kint járt pár nappal ezelőtt, adott a kutyának injekciót ( vitaminok ), de nem tudta megállapítani hogy mi a baja, mivel "tünetmentes". Sajnos pénzem nincs a teljes kivizsgálásra.

A kutya csak pár falatot hajlandó enni naponta, inni is alig iszik. Legyengülve már a saját testét sem bírja el.


2012. jan. 31. 12:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
59%
Ha nincs pénzed dokira, nem baj, csak akkor ne legyen kutyád. Nem kötelező tartani. Ha felelősséget vállaltál érte, akkor teljesítsd. A gyerekedet sem vágod be állam gondozásba, csak mert kirúgtak a munkahelyedről...
2012. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
35%
Nah azért a gyereket meg egy állatot nem említünk egy lapon!!!!!
2012. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
92%

Hát te lehet h nem említesz egy lapon, de nagyon sokan vagyunk mi is, aki igen.


Nem összekeverendő azzal, h hülyét csinálok a kutyából és gyerekepótléknak tartom. Nálam ilyen nincs, ő továbbra is kutya, de olyan, mintha a gyerekem lenne. Legalábbis én ugyanarra a szintre teszem.

2012. jan. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
42%
Érdekes, hogy egy szintre teszed a kutyádat a gyerekeddel...A kérdezőnek meg annyit, hogy van sok lelkiismeretes állatorvos, aki részletre is hajlandó ellátni a kutyát. Próbáld meg, hátha sikerül! Remélem, hogy rendbe jön!
2012. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Akiteki ***** válasza:
91%

Na itt kezdődnek a gondok! A kutya "csak" egy kutya a többség szerint, és fel sem ér a gyerekkel. Szerintem meg élet, ráadásul a társunk élete.

Mindenki bírja idézgetni Saint-Exupéry híres mondatát, miszerint egy életre felelős leszel azért, akit megszelidítettél. Na itt kezdődik a felelősség!

Szerencsétlen kutya nem várhat mástól segítséget.

2012. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
80%
Nekem ugyan nincs gyerekem, de a kutyák nálunk is 100%-ban családtagok. Nem aludhatnak az ágyon vagy a kanapén, nem ehetnek bele a kajánkba, stb stb. ergo tisztában vagyunk vele, hogy ők kutyák, de ha arra van pénzem, hogy az én fogamat megcsináltassam, akkor arra is kell hogy legyen, hogy a kutyámat meggyógyítsák, sőt volt már hogy lyukas maradt a fogam, mert a kutyámnak nagyobb szüksége volt arra a pénzre, én ha nagyon muszáj, akár körzeti dokinál is betömethettem volna ingyen, az más kérdés hogy miért nem tettem.
2012. jan. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
50%
A kutyáink természetesen a család része! Olyan bánásmódban, és ellátásban részesülnek, mint ami nekik kijár, mivel ők kutyák. Van saját helyük, kapnak enni, inni, szeretetet, foglalkozást, stb...Ők ezt feltétlen szeretettel, és hűséggel honorálják. De akkor is kutyák, és nem emberek! Ha választanom kéne, hogy a kutyának, vagy a gyereknek vegyem meg a gyógyszert, természetesen a gyereknek mellett döntenék. Vannak egy páran, akik nem milliomosok, de mégis tudnak a kutyának méltó életkörülményeket biztosítani. Miért is kell elítélni azokat, akik esetleg átmenetileg meg vannak szorulva, és tanácstalanok. Lehet, hogy csak nagyon hóvége van...
2012. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
88%
Az a tapasztalat, hogy ilyenkor sokkal inkább az akarat hiányzik, mint a pénz. Kölcsönkérni ciki, de ha a kutyám élete múlik rajta, megteszem. Az állatorvosnak elregélni, hogy mennyire csóró vagyok, ciki, de ha így esélyt szerzek a kutyámnak a gyógyulásra, megteszem. Ennyi. Meg kell próbálni, és ha semmi nem megy, mert a tizedik doki sem adott tanácsot jóindulatból, akkor lehet itt nyafizni, de addig nem.
2012. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, megkérdezem a dokit a részletfizetésről. A kutyát húslevessel itatom és naponta 2x (állatorvos adta) étvágynövelő pasztát adok neki. Imádom a kutyámat ezért is érzem magam ennyire pocsékul hogy nem tudok semmit sem tenni vele. Remélem fizetésig kibírja. (örülök hogy úgy tűnik én vagyok az egyetlen akinek hónap végén már nincs 30 ezer forintja az orvosra. jó tudni hogy a többiek fizetése jóval magasabb és a kiadásaik alacsonyabbak. )
2012. jan. 31. 13:59
 20/26 anonim ***** válasza:
68%
Na, igen! Boldog emberek!:)
2012. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!