Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Étvágytalanság, reszketés,...

Étvágytalanság, reszketés, alacsony testhőmérséklet. Valaki találkozott már hasonló tünetekkel?

Figyelt kérdés

Hasmenést és hányást sem észleltem a kutyánál. Az állatorvos kint járt pár nappal ezelőtt, adott a kutyának injekciót ( vitaminok ), de nem tudta megállapítani hogy mi a baja, mivel "tünetmentes". Sajnos pénzem nincs a teljes kivizsgálásra.

A kutya csak pár falatot hajlandó enni naponta, inni is alig iszik. Legyengülve már a saját testét sem bírja el.


2012. jan. 31. 12:42
1 2 3
 21/26 Akiteki ***** válasza:
83%

Múlt héten voltam a dokinál és szabadkoztam, hogy ne haragudjon, hogy még mindig tartozom az oltások árával.

Elmesélt nekem egy tanmesét:

Volt egy nő, aki megcsináltatta a fogait, de nagyon sokba került, nem tudta az egészet kifizetni az orvosnak. Ezért nem ment el fogorvoshoz, mert nem volt pénze. Aztán a fogai sorra elromlottak, de szégyellt elmenni az orvoshoz, akinek tartozott, ezért az össze pénze kárba veszett, mert a fogait végül ki kellett húzni.

A lényeg az volt, hogy ne szégyelljem, ha bármi baj van, azonnal menjek, majd ha lesz, megadom. Cserébe ha van, akkor inkább előre fizetek.

2012. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudsz kölcsönkérni valakitől?

Nem evett mérget a kutyus?

Valószínűleg valamilyen fertőzés. :/

A többi válaszoló: Miért kell leharapni szegény fejét??? Komolyan nem mindenki lehet milliomos.. :/

Ha gondolod írj privátban hátha tudok segíteni. :)

2012. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 garett69 válasza:
41%

Szia! Én Magam kérek elnézést a fogyatékosok válaszai miatt, amikor meg vagy ijedve, és azok mást sem tudnak csinálni, csak belekötnek a helyesírásodba, vagy, ha valamit rosszul fogalmaztál, vagy csak unatkozó kóklerek, akiknek otthon nincs szavuk, és az interneten kötnek bele másokba, mert az utcán nem mernének!


A lényeg:

Fel kéne emelned a bőrt a kutyus szájánál, illetve, ha bele tudsz nézni a szájába egy zseblámpával, nincsenek-e fekete foltok a torkán.

A tünetei nagyon hasonlítanak a kutya-cukorbetegségre. Nem tud a szervezetük inzulint termelni, a torkuk fekélyesedik, ínyük kisebesedik, elvesztik először az íz, majd a szaglóképességüket, ezért semmi sem motiválja őket az evés-ivásra. Először híznak, majd lefogynak általában.

Pontosan ugyanebben a cipőben járok ebben a pillanatban, de sajnos az Én kis kedvencemen már nem lehet segíteni...

Vidd el egy állatorvoshoz, és mondd el neki, hogy nem vagy tehetős, találtok majd valami jó megoldást, esetleg ajánl valakit. Adj neki egy esélyt! A kutyától hűségesebb, és hálásabb lény nincs! Megérdemli! Kívánom neki a legjobbakat!

2012. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Akiteki ***** válasza:
80%
Bizonyám! Az nem kókler, aki a neten keresztül, diploma nélkül látatlanban diagnosztizál.
2012. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
79%
Ugye, nem azt az orvost kérdezed a részletfizetésről, aki kint volt?
2012. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Mecse ***** válasza:
100%

Tényleg hallani hogy nagyon sok orvos segít úgy is hogyha csak később tudsz fizetni, ergo probléma nincs, csak vidd el egy normális dokihoz.


Majd írd meg hogy mi lett a kutyussal légyszíves, érdekelne.

2012. febr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!