Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van Valakinek Bordeauxi...

Van Valakinek Bordeauxi dogja? Mik a tapasztalatok vele? Milyen kutya? Milyen vele együttélni?

Figyelt kérdés
Esetleg tudna valaki ajánlani olyan oldalt, könyvet, amelyekből többet tudnék tanulni róla?
2012. jan. 31. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

uncsitesóméknak volt, nagyon sokat kell vele foglalkozni én ezt mondtam nekik is ,de nem hallgatak rám a kutya unalmába át ment a szomszédba és megölt 30 csirkét..végül elaltaták mert volt hogy rájuk morgott,így kiszámíthatatlanná vált és a kert végébe 100 négyzetméteren élt..


szóval sok foglalkozással ez megelőzhető lett volna,de szerintem ilyen erőteljes fajtánál a kutya suli majd hogy nem kötelezőő!!

2012. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Imádnivaló fajta!!:))))Szátdögönyözném,ha lenne ilyen kutyám...

Figyelj,nem kell semmi rosszatt elhinni,egyszerűen nevelni kell!!!Sokatfoglalkozni vele,csakúgy,mint a staffordshire terrierekkel vagy rotikkal,dobbermanokkal..ezek közül egyik sem rossz fajta,csak nevelni kellőket,normálisan és szeretve.

Sok sikert:)

2012. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen kutyusom. Egy nagy bohóc. Idősekkel és kisgyermekekkel borzasztóan jó fej, de az enyém rettentően lusta volt. Ha keresztbe feküdt a járdán, ki kellett kerülni vagy átlépni rajta, mert semmiért nem volt hajlandó felkelni :) Próbáltuk pórázon sétáltatni, jobb napokon ok volt, de ha nem volt kedve menni, lefeküdt, és ölben kellett hazacipelni.Csak megjegyzem, nem voltam ötven kg, ő meg kifejlett jószág volt! A nyári viharok idején pedig beszökött a házba, és bebújt az ágy alá, még ennivalóval sem tudtuk kicsalogatni. Imádni való!! Ha határozott vagy, és van valamennyi kutyás tapasztalatod, csak ajánlani tudom, de az tény, nincs két egyforma természetű kutya.
2012. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!