Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Élvédő kutyaházra. De honnan?

Élvédő kutyaházra. De honnan?

Figyelt kérdés
Szigetelt kutyaházat készítettem házilag, már csak az élvédő hiányzik. De nem tudom, hogy hogyan is fogjak hozzá. A sarkokra és az ajtó éleire szeretnék, valamiféle alumínium lemezből. Hol tudok ilyen előregyártott élvédőt venni, ami szépen, szabályosan van kialakítva?

2012. febr. 1. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Praktikerben,pont tegnap láttam, vagy bármelyik barkácsáruházban. A járólap élvédője pont jó oda is, én is abból csináltam.
2012. febr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia,merre fele laksz? apukám esztergályos, bármit meg tudnak csinálni bármilyen fémből jó árban, mondjuk kutyaházra érdemesebb lenne rozsdamentesből. Ha érdekel megírom priviben a telefonszámot.
2012. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első: Az ilyen élvédőket én is néztem, de olyat szeretnék, ami nem lyukacsos, és kb. 4-4 centit véd mind a két oldalon.


Kedves második Válaszoló: Nógrád megyében lakom. Esztergályos ismerősöm nekem is van, de ennyire nem akartam belemerülni a dologba...egy egyszerű alu lemezre gondoltam...persze, ha nem találok semmit, akkor jó öltet az esztergályos. Majd írok privit, ha segítségre fogok szorulni :)

2012. febr. 2. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát Budapesten vagyunk, úgy szerintem nem érné meg.:-) amúgy szerintem jobban jársz, ha csináltatsz, mert a praktiker meg ilyenekben ami olcsó, az úgy ahogy van szar is. a rozsdamentes anyag már magában drágább mint az összes többi, de az legalább tartós, aztán meg lehet a méret sem stimmel pontosan.
2012. febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!