Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezzel ártok a kutyának?

Ezzel ártok a kutyának?

Figyelt kérdés
2 naponta elviszem futni, én biciklizem a magyar vizsla meg fut melletem.és most h ilyen hidegek vannak hájréteget kellene novesztenie és ha futtatom akkor izmosodik a háj meg eltunik.ezzel ártok neki ? vagy a hideg elleni háj az más ? azt nem tudja letornázni ?
2012. febr. 1. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Az aktív mozgás közben ő hőt termel, nem fog megfagyni. Ha szoba kutya, akkor viszont ne legyen kint egyhelyben sokáig a hidegben.
2012. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mailerdeamon ***** válasza:
Nem lesz semmi baja. Ha aggódsz mert vékony a kutya, vehetsz rá egy vastagabb kabátot.
2012. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fog megfázni, de most én is ritkítom a kerékpáros futtatást az amerikai staffordshire terrieremmel. Neki is izma fejlődik, mint hájréteg, de engem az zavar, hogy elkezd lihegni, ha tempósan szalad. Tavasszal, és nyáron, este szoktam vele menni, heti háromszor. Most télen heti egyszer biciklizem vele.
2012. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!