Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek lenne valami ötlete?

Valakinek lenne valami ötlete?

Figyelt kérdés
Olyasmit szeretnék szülinapra adni,aminek valami köze van az uszkárokhoz,bobtailhoz,golden retrieverhez vagy a tibeti terrierhez,csak hogy nem tudom mit tudnék készíteni vagy vásárolni.Tudna nekem valaki segíteni ebben?
2012. febr. 3. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet pólót, bögrét, párnát, egérpadot kapni kutyás képekkel. Ha megmondod, és beviszel egy kiválasztott képet, akkor egy nap alatt rávasalják, vagy mit tudom én, mit csinálnak vele. Egész jól néznek ki. Nem tudom, hogy feléd van e ilyen bolt. Itt Zebra dekor a neve, valami hasonló lehet máshol is.
2012. febr. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Akiteki ***** válasza:

Múltkor találtam itthon 3 db tibeti terrieres autóra való matricát. Egyszer megvettem, aztán azóta sem tettem fel a kocsira. Kéred?

A póló-bögre-stb. is jó ötlet, én a Westendben csináltattam ilyeneket.

2012. febr. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Innen is tudsz rendelni, mindenféle van, még plüss is:

[link]

http://

2012. febr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én eddig 2féle hasonló dolgot csináltam:

-egy kispárnát fényképpel: vettem nyomtatható rávasalós lapot, erre kinyomtattam a képet, rávasaltam és kész is volt (10db a4es lap került kb annyiba, mint amennyiért megcsinálták volna nekem ezt boltban)

-pólókat, úgy hogy rajzoltam/nyomtattam körvonalas mintát, vettem textilfestéket valami ilyesmit:

[link]

szépen lehet vele kézzel is rajzolni, és rárajzoltam a mintát a pólóra.

Meg egyszer kaptam egy pólót még nagyon régen amire textilfilccel voltak írva-rajzolva a dolgok, sokáig megvolt és egész jól bírta a mosást.

2012. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

nem rendeltem még innen, de nekem az oldal bejön.

2012. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket a jó ötleteket..azt hiszem rendelni fogok. :))
2012. márc. 3. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!