Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szájkosár Amstaff-ra?

Szájkosár Amstaff-ra?

Figyelt kérdés

[link]

Ez a Rottweiler szájkosár jólenne egy 54cm fejméretű Amstaff-ra?


2012. febr. 3. 19:22
 1/4 Mailerdeamon ***** válasza:
Én csak próba alapján vennék. Amúgy a link nekem nem jön be. Ha netről akarsz rendelni én itt nézelődnék, minden pontosan le van mérve: [link]
2012. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp fel kell próbálni. Ne internetről rendelj szerintem, mert befürödhetsz egy rossz mérettel. Állat felszerelés boltban feladod az állatra és ott meglátod, hogy jó e. Amúgy annyit még hozzáfűznék, hogy ne fém anyagút vegyél. Nagyon súlyos sérülést tud okozni a kutya a gazdának is, és más kutyának is, mert ezzel ütni tudnak. Az én staffimnak bőrből készült szájkosarat vettem. Kényelmes is, de puha, nem tud ütni. De nem is olyan, hogy tudna benne harapni.
2012. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is akkora feje van, mi L-s haltit használunk, és rotweilerre való szájkosarat. Már ha használunk, mert csak buszon kell...
2012. febr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidd el a kutyát egy kisállatfelszerelés kereskedésbe, ott majd rápróbáltok párat, és azt veszed meg, ami jó rá, ennyi. :)
2012. febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!