Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bichon havanese meg a...

A bichon havanese meg a bolognese között mi a különbség? Melyiket vegyem szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem a természetükben nincs akkora különbség csak a kinézetükben, én a havanese-t ajánlom jobban tetszik nekem legalábbis most is van egy kölyök havanese-m és elötte is volt egy..azt vedd meg amelyik neked jobban tetszik, de rákeresel mind 2 fajtára és elolvasod amit róluk írnak ..
2012. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A bolognese általában kisebb, kerekebb feje van, göndör a szőre és csak fehérben van. A Havanese inkább hullámos szőrű, "nyúlánkabb" és több szinváltozat is megengedett. Nekem is jobban tetszik a Havanese, az van :). Azonban van már a kettő keveréke, ez a szőr összetételén látszik....
2012. febr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nekem is havanese kutyám van.Nagyon szeretem,játékos,mindenkivel barátságos,tanulékony.

Mind a két faját járatni kell kutyakozmetikushoz,mert hosszú szőrű kutyafajták.Bevallom én azért döntöttem a havanese mellett,mert jobban tetszik a hullámos bundája és az,hogy több színben lehet kapni.(az enyém a fehér és krém szín közt van,a füle barna :)))Ellentétben a bolognesevel aminek a bundája göndör és csak fehérben kapható.

2012. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Havanese! Nekem is ilyen van, a Bolognese van ismerősömnek, kicsit idegbeteg, bár ez tenyésztőtől is függ.

Nekem a Havanese jobban tetszik természetileg is:)

2012. febr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs túl nagy különbség köztük, mind a két fajta rendkívül okos és bájos kinézetű. Csak termetre tényleg nagyobb egy kicsit a havanese. Nekem is havanese szukám van, már 1,5 éve! :) Imádom!
2012. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A különbség a termetben és a színben van. Az általad említett bichon havanese (ahogy hívom havannai pincs) nagyobb a bolognai pincsnél. Valamennyi bolognai pincs szőrzete hófehér, míg a havannai pincsnél vannak színvariációk.
2012. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem bolognese kutyám van és egy imádni való kis szeretett gombóc,meg színesíti a hétköznapjaimat.

Nagyon okos és játékos,kiválóan alkalmazkodik a gazdájához.

A havanese kutyához nem igazán tudok hozzá szólni de azt hallottam hogy neki könnyebb gondozni a szőrzetét.

2012. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!